FI
  SE
  UK
Etusivu Liitto/Piiri Seurat Joukkueet Sarjat Ottelut Tuomarit Ohje Tapahtumat Kirjaudu
SPL Uusimaa     2014-9-3    



 Etusivu

 Liitto/Liitto/Piiri

 Sarjat

 Tapahtumat

 Ottelut

 Tuomaritoiminta

 Seurat

 Joukkueet

 Henkilöt

 Kirjaudu

  FI   SE   UK

TUOMARITOIMINTA

  Vapaat ottelut

  Ottelu/Tuomarit

  Erotuomarikerhot


Erotuomarikerho
-
bb
Pvm Klo Sarja KotiVieras Kenttä
2014-09-03 1730 Syksy F9-pojat I-HK/valkoinen - KOPSE Itä-Hakkilan tn nap 320643
 
2014-09-03 1745 Syksy C15-pojat JäPS - FC Kontu Koivusaaren tekonurm 324428
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-03 1800 Syksy E10-pojat EPS/Pallohaukat - VJS/Martinlaaks Laurinlahden nap 2 322454
 
2014-09-03 1800 Syksy E11-pojat LoPa/Valkoinen - KOPSE/Valkoinen Asemanpellon PK 1 na 322067
 
2014-09-03 1800 Syksy D13-pojat LePa/Vihreä - EsPa/HooGee YJ2 Kilonpuiston koulu 325396
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 1800 Syksy D13-pojat SibboV/4U YJ - FC POHU Hamarin nurmi 325011
Tuomari: Porvoo Pek    Avustava tuomari: Porvoo Pek    Avustava tuomari: Porvoo Pek    
 
2014-09-03 1800 Syksy E10-pojat LePa/Keltainen - EPS/Hiekkahauka Perkkaanpuiston koul 321612
 
2014-09-03 1800 Syksy F9-pojat GrIFK/France - Honka/Vasarahai Kauniaisten Jh TNnap 320641
 
2014-09-03 1800 Harrastesarja N TiPS/Akat - VJS/Varmat Hiekkaharjun UP hiek 306040
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-03 1800 Syksy C14-tytöt RaKe/JoKi YJ - VJS Rajamäen nurmi 323795
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-03 1800 Harrastesarja M Projectus Team - TaPo Suvelan hiekka 296549
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 1800 N Kolmonen PK-50 - HPS Tikkurilan hiekka 291221
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-03 1800 Syksy F9-pojat EVU/Valkoinen - NuPS/Real Madri Vapaalanaukee nap 1 322407
 
2014-09-03 1800 Syksy E11-tytöt ACK/Valkoiset - PEP/Safiirit Urheilupuisto TN nap 322199
 
2014-09-03 1800 Syksy E11-pojat EPS/Maalik Pun - GrIFK/United Laurinlahden nap 1 321916
 
2014-09-03 1800 Syksy E10-tytöt Kasiysi/Tehotyt - VJS/2 Rastaalan hiekka 321744
 
2014-09-03 1800 Syksy F9-pojat FCFJ/Valkoinen - TiPS/Palloninja Kokonniemen tekonurm 320639
 
2014-09-03 1800 Syksy D12-tytöt ACK/Bahama - PuiU/Punainen Urheilupuisto TN nap 323605
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-03 1800 Syksy E11-pojat NJS/AC - PEP/Valkoiset Klaukkalan NJS-halli 322140
 
2014-09-03 1800 Syksy E11-pojat FC Reipas - KyIF Mukkulan halli 321815
 
2014-09-03 1800 Syksy D13-pojat Honka - HJK Matinkylän TN 2 325012
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 1800 Syksy E10-pojat PPS/Hait Punamu - KeiKa/Musta Tikkurilan pikkuteko 321614
 
2014-09-03 1800 Syksy F9-pojat Kasiysi/White - GrIFK/White Järvenperän hiekka 320581
 
2014-09-03 1800 Syksy B17-tytöt HyPS - PPJ Kankurin tekonurmi 323681
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-03 1815 Syksy E10-tytöt Tikka/Oranssi - LePa/Vihreä Espoonlahden TN 1 na 321745
 
2014-09-03 1815 Syksy B17-tytöt Honka/9900 Haas - FCFJ Tapiolan hiekka 323680
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 1825 Syksy D12-tytöt I-HK - FC Kuusysi/Sini Itä-Hakkilan tn nap 324848
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-03 1830 Syksy E11-pojat FC HIK - Honka/Lazio Mus Rukki Nya Gräsplan 2 322959
 
2014-09-03 1830 Syksy C14-pojat FC Kuusysi - FC Inter Pajulahden halli 325443
Tuomari: Lahti Lek    
 
2014-09-03 1830 Syksy D13-pojat NJS - Ponnistus Rajamäen TN nap 1 325284
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-03 1830 Harrastesarja N KJS/Pyryharakat - MU/FC Gasellit Helsingintien PK Kar 306016
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-03 1830 Syksy F8-pojat FC Lohja/Malaga - NJS/Oranssi Asemanpellon PK 2 na 322486
 
2014-09-03 1830 Kolmonen 1 ESC - NuPS Tammisaaren Keskuske 290175
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    Avustava tuomari: Väst-Nyland Vnfd    Avustava tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-09-03 1845 Syksy N Nelonen LePa - KP-75/InterMill Leppävaaran hiekka 326189
 
2014-09-03 1845 Syksy N Nelonen HyPS - RiRa Kankurin nurmi 326185
 
2014-09-03 1845 Syksy C15-tytöt TuPS - JäPS Tuusulan UK nurmi 1 324037
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-03 1845 Harrastesarja M FC Insiders - HäPS Kirkonkylän nurmi Nu 296456
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-03 1845 Syksy N Nelonen OPedot - LePa/United Orimattilan keskuske 326184
 
2014-09-03 1855 Syksy E10-pojat VJS/Martinlaaks - Kasiysi/United Vapaalanaukee nap 1 321567
 
2014-09-03 1855 Syksy E10-pojat Akilles/Valkoin - KOPSE Kokonniemen tekonurm 321491
 
2014-09-03 1900 Syksy C14-pojat GrIFK - FC Espoo/United Kauniaisten Jäähalli 325623
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 1900 Syksy D12-tytöt KP-75/Kiitäjät - FC Kuusysi Kalevan UP JP-NAP1 324697
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-03 1900 Syksy D13-pojat VJS - Ilves Vapaalanaukeen nurmi 325009
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 1900 Syksy D13-pojat NJS/Sisu - JäPS/Valkoinen Kirkonkylän nurmi Nu 325423
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-03 1900 KKI35 Perus 3 KelA - TuPS Kellokosken kenttä 293007
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-03 1900 Syksy D13-pojat PPS/Pun - Honka/Leopardit Myyrmäen Stadion nap 323269
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 1905 Syksy E11-tytöt EPS/Pallopantte - HooGee/Pandat Laurinlahden nap 2 322266
 
2014-09-03 1905 Syksy E10-pojat EPS/Maalitykit - KoiPS/Celtic Laurinlahden nap 1 321360
 
2014-09-03 1905 Syksy E10-pojat EBK/Valkoinen - VJS/Myyrmäki Suvelan hiekka 321324
 
2014-09-03 1905 Syksy E11-tytöt TiPS/Tehotytöt - FC WILD/Lumikot Hiekkaharjun UP hiek 322271
 
2014-09-03 1925 Syksy C15-tytöt VJS/2 - FC Espoo/United Myyrmäen hiekka 324091
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 1930 Syksy C14-tytöt FC Kuusysi - LPS Pajulahden tekonurmi 323794
Tuomari: Lahti Lek    
 
2014-09-03 1930 Syksy D13-tytöt JäPS/Valkoinen - FC Espoo/United Lukion tekonurmi 324966
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-03 1930 Syksy D13-tytöt ACK - JäPS Urheilupuisto TN 324109
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-03 1945 Nelonen 1 FC Espoo/2 - FC HIK/2 Leppävaaran tekonurm 291605
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 2000 Syksy B-pojat 9 JoKi/2 - LoPa/2 Intersport Puhos Are 326808
 
2014-09-03 2000 Syksy D13-tytöt HooGee - EIF Espoonlahden seuroje 324963
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 2000 Syksy D12-tytöt Kasiysi/Timanti - PPJ/Sininen Laaksolahden halli 324742
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 2000 Syksy KKI45 Ylä KaPy - SibboV Hansavalkama nap1 323893
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 2000 Vitonen 3 FC Vantaa/Tumu - Kasiysi/Miehet Tikkurilan tekonurmi 292015
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-03 2015 KKI35 Perus 1 EBK - Honka Keski-Espoon TN 1 292894
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 2015 Vitonen 1 HooGee/1 - EBK/2 Matinkylän TN 2 291835
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 2015 Syksy N Nelonen HyPS/06 - KäPa Kankurin tekonurmi 326288
 
2014-09-03 2020 Kutonen 2 Kasiysi/KeKe - KAKE Karakallion TN 292270
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 2030 Vitonen 3 RiRa/Ug 09 - SibboV/2 Myyrmäen Stadion 291998
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-03 2030 Harrastesarja M FC Beast - Pornaisten Maht Tikkurilan pikkuteko 296550
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-03 2100 Syksy N Nelonen Stars - RaKe/Nostalgia Kisapuiston TN 326289
 
2014-09-04 1730 Syksy E11-pojat TiPS/United Vih - Akilles Tikkurilan hiekka na 322141
 
2014-09-04 1730 Syksy E10-pojat TiPS/Salamat - Akilles/Vihreä Tikkurilan hiekka na 321615
 
2014-09-04 1745 Syksy E10-pojat Kasiysi/United - EBK/Galaxy Tott Rastaalan hiekka 321447
 
2014-09-04 1745 Syksy F8-pojat MasKi/Sininen - NJS/Sininen Framnäsin nurmi nap 320501
 
2014-09-04 1745 Syksy E10-pojat MasKi/05 Mustat - VJS/United Masalan kupla 321427
 
2014-09-04 1745 Syksy F8-pojat MasKi/Sininen 0 - LoPa/sininen Framnäsin nurmi nap 322938
 
2014-09-04 1755 Syksy E11-pojat EBK - KoiPS/Haukat Si A-Link Arena nap 2 321913
 
2014-09-04 1800 Syksy C14-tytöt Honka - JäPS Espoonlahden TN 1 326068
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 1800 Syksy E10-pojat GrIFK/QPR - EsPa/Merikotkat Kauniaisten Jh TNnap 321568
 
2014-09-04 1800 Syksy E10-pojat FC Reipas/Musta - NJS/ATHLETIC Mukkulan TN 321490
 
2014-09-04 1800 Syksy E10-pojat Honka/Keltainen - Kasiysi/Red 05 Tapion nappula 2 321400
 
2014-09-04 1800 Syksy D13-tytöt VJS/2 - Valtti/Itä Unit Vapaalanaukee nap 2 324964
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 1800 Syksy E10-pojat Honka/Musta - RiPS/Sininen Tapion nappula 1 321359
 
2014-09-04 1800 Syksy D12-tytöt LePa - FC Viikingit/Va Perkkaanpuiston koul 323455
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 1800 Vitonen 2 Kasiysi/TN - HooGee/2 Leppävaaran hiekka 291927
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 1800 Syksy E11-pojat HyPS/Sininen - Kasiysi/White Kankurin nurmi 321917
 
2014-09-04 1800 Syksy D13-tytöt RiPS - HJK-j/West Raviradan nurmi 9 324930
Tuomari: Riihimäki Rek    
 
2014-09-04 1800 Kakkonen Eteläi FC Espoo - SoVo Leppävaaran Stadion 297491
 
2014-09-04 1800 Harrastesarja M FC Cranky Boyz - FC Lahjattomat Suvelan hiekka 296449
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 1800 Syksy B-tytöt 9 MU - Nopsa Mäntsälän tekonurmi 323352
Tuomari: Lahti Lek    
 
2014-09-04 1800 Syksy D12-tytöt HyPS - PK-35/punainen Kankurin tekonurmi 324789
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-04 1800 Syksy D12-pojat KyIF/AC - FC Reipas/Musta Urheilupuisto TN 324382
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-04 1800 Syksy E11-pojat ViTa/Oranssi - NuPS/HSV Virkkalan nurmi 321867
 
2014-09-04 1815 Kolmonen 3 KOPSE - Reipas Tikkurilan nurmi 291087
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-04 1815 Kolmonen 2 Team Vanpa - Pöxyt Vapaalanaukeen nurmi 290955
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 1815 Kolmonen 3 RiPS - Nopsa Riihimäen Pallokentt 291088
Tuomari: Riihimäki Rek    Avustava tuomari: Riihimäki Rek    Avustava tuomari: Riihimäki Rek    
 
2014-09-04 1830 Syksy D12-tytöt TiPS/Mustat - NJS/2 Hiekkaharjun UP hiek 324776
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-04 1830 Syksy C14-pojat BK-46/röd - FC WILD Karjaan tekonurmi 325625
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-09-04 1830 Syksy D13-pojat FC Kuusysi - PK K-U Pajulahden halli 325166
Tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    
 
2014-09-04 1845 Syksy C14-pojat RiPS - OPedot Raviradan nurmi 11 325711
Tuomari: Riihimäki Rek    
 
2014-09-04 1845 Syksy N Nelonen JoKi - TiPS/2 Jokelan nurmi 326232
 
2014-09-04 1850 Syksy E10-pojat EBK/Sininen - EPS/Maalitykit A-Link Arena nap 1 321399
 
2014-09-04 1850 Syksy E11-pojat Kasiysi/Green - LoPa/Sininen Rastaalan hiekka 321966
 
2014-09-04 1900 KKI35 Perus 3 OPedot - KoPa Orimattilan keskuske 293008
Tuomari: Lahti Lek    
 
2014-09-04 1900 Kutonen 3 Kilo IF/1 - Kasiysi/Rovers Tapiolan hiekka 292361
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 1900 Syksy N Nelonen KOPSE - PuiU Jokivarren hiekka 326186
 
2014-09-04 1900 Syksy D12-pojat TuPS/KP75 YJ2 - HyPS/Punainen Tuusulan UK TN nap 2 324594
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-04 1900 Kutonen 2 EPS/RPS - OK/Kiksi2 Kivenlahden hiekka 292269
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 1900 Syksy E11-pojat KJS/Valkoinen - EBK/Spiders ora Helsingintien PK Kar 322003
 
2014-09-04 1900 Syksy E10-pojat KJS - FC WILD/05 Sini Helsingintien PK Kar 321398
 
2014-09-04 1900 Kutonen 5 FC Tuusula - Jäppärä Tuusulan UK nurmi 1 293054
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-04 1900 Syksy C14-tytöt SibboV - I-HK Nikkilän keskusnurmi 323826
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-04 1905 Syksy E11-pojat EPS/Red - MasKi/Pumat 1 Laurinlahden nap 1 321866
 
2014-09-04 1905 Syksy C15-pojat HyPS/Punainen - EPS/00 Kankurin tekonurmi 326037
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-04 1905 Syksy D13-pojat VJS/2 - MasKi/La Furia Vapaalanaukee nap 2 325398
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 1910 Harrastesarja M FC Askel - FC Lost Boys Suvelan hiekka 296547
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 1910 Syksy E10-pojat Honka/Vihreä - FC WILD/Valkoin Tapion nappula 2 321523
 
2014-09-04 1910 Syksy E10-pojat Honka/Hait 05 - FC Loviisa/Sini Tapion nappula 1 321493
 
2014-09-04 1915 Kutonen 2 HC - MD - EBK/3 Olarin koulu 302723
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 1915 Syksy D12-pojat KyIF - LoPa Urheilupuisto TN 323987
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-04 1915 Vitonen 4 KOPSE/2 - Apollo Tikkurilan tekonurmi 292105
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-04 1915 Syksy C15-pojat MU - SibboV/Sininen Mäntsälän tekonurmi 326035
Tuomari: Lahti Lek    
 
2014-09-04 1935 Syksy D13-tytöt EPS/Kobrat Pun - PK-35 Espoonlahden TN 1 324106
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 1945 Kutonen 4 PuPo - I-HK/A-Live Hakunilan UP hiekka 292433
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-04 1945 Vitonen 2 FC Linnunpojat - FC Pallokalat Leppävaaran hiekka 291929
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 2000 Syksy KKI45 Ylä FCD - RiPS-Papat Kalevan UP JP-NAP1 323891
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-04 2000 Vitonen 1 BK-46/2 - KarlU/Biisonit Karjaan tekonurmi 291836
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    Avustava tuomari: Väst-Nyland Vnfd    Avustava tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-09-04 2000 Syksy B-tytöt 9 JoKi/YJ - EPS Intersport Puhos Are 326120
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-04 2000 Syksy D12-pojat FC Espoo/YJ - FC Kuusysi Karakallion TN 323986
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 2015 Kutonen 3 PuM - FC Karzinkarjut Kivenlahden hiekka 314435
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 2015 Kutonen 2 PEF - Kilo IF/2 Tapiolan hiekka 292268
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 2020 Harrastesarja M FC 53 - EPS/Rock Suvelan hiekka 296548
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 2030 Syksy C15-pojat KyIF - FC Espoo/2 Urheilupuisto TN 325882
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-04 2030 Syksy C14-pojat FCFJ/4U YJ - EIF Porvoon Pallokenttä 325576
Tuomari: Porvoo Pek    
 
2014-09-04 2030 Syksy KKI45 Loh EBK - GrIFK Keski-Espoon TN 2 na 323916
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 2030 Kutonen 2 OT-77 - ViTa/2 Olarin koulu 292267
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-04 2100 KKI35 Valio PK-50 - Team Grani Tikkurilan tekonurmi 292787
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1720 Syksy E11-pojat KOPSE/Musta - PPS/Salamanteri Itä-Hakkilan tn nap 322138
 
2014-09-05 1730 Syksy E11-pojat Honka/Lazio Kel - HooGee/Pantteri Tapion nappula 1 322112
 
2014-09-05 1730 Syksy E11-tytöt Honka/Kultaketu - NuPS/Musta Tapion nappula 2 322175
 
2014-09-05 1800 Syksy D13-pojat IIF Fotboll - EIF Inkoon urheilukenttä 325325
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    Avustava tuomari: Väst-Nyland Vnfd    Avustava tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-09-05 1800 Syksy E11-pojat Kasiysi/valkoin - EsPa/Salamat Vi Rastaalan hiekka 322020
 
2014-09-05 1800 Syksy E11-pojat LePa/Sininen - VJS/Myyrmäki Pu Laaksolahden halli n 321914
 
2014-09-05 1800 Syksy C14-tytöt HyPS/Punainen - JäPS/Valkoinen Kankurin tekonurmi 323847
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1800 Syksy E10-pojat HooGee/Tiikerit - Honka/Kobrat Haukilahti nappula 2 321570
 
2014-09-05 1800 Syksy E10-tytöt KaPy/Kotkat sin - EBK/Delfiinit v Hansavalkama nap1 323540
 
2014-09-05 1800 Syksy E10-pojat HooGee/T Siniva - KaPy/Schalke Haukilahti nappula 1 323180
 
2014-09-05 1800 Vitonen 4 KP-75 - I-HK/Reserve Kalevan UP JP-nurmi 292109
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1800 Syksy C15-pojat EPS - FC Espoo/United Espoonlahden TN 2 325997
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-05 1800 Vitonen 4 AskU - RiSa Monninkylän nurmi 292061
Tuomari: Porvoo Pek    Avustava tuomari: Porvoo Pek    Avustava tuomari: Porvoo Pek    
 
2014-09-05 1800 Syksy E10-pojat KeiKa/Keltaiset - FC Reipas/Orans Kenraalinpuiston nap 322360
 
2014-09-05 1800 Syksy E11-pojat FC Reipas/Raita - VJS/Myyrmäki Va Mukkulan TN nap2 322139
 
2014-09-05 1800 Syksy D12-tytöt NuPS/Musta - EBK Nummelan uimahallin 324698
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-05 1800 Syksy E11-pojat MU/Salamat - VJS/Hämeenkylä Mäntsälän tekonurmi 322066
 
2014-09-05 1800 Syksy E11-pojat LePa/Vihreä - EPS/Alfa Pun Perkkaanpuiston koul 322019
 
2014-09-05 1800 Syksy E10-tytöt KaPy/Kotkat - I-HK Hansavalkama nap2 321739
 
2014-09-05 1800 Syksy C14-tytöt ACK - Valtti/Itä Unit Urheilupuiston nurmi 323828
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-05 1800 Syksy E10-pojat Kasiysi/Red - EsPa/Vuorikotka Laaksolahden halli n 321283
 
2014-09-05 1800 Vitonen 1 FC Lohja - IIF Fotboll Virkkalan nurmi 291838
Tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-05 1800 Syksy E11-pojat FC Reipas/Musta - GrIFK/Green Mukkulan TN nap1 322041
 
2014-09-05 1800 Syksy KKI45 Loh KoPa - KoiPS Leppäkorven koulu n1 323936
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1800 Syksy E10-pojat HaRi/Red - NJS/DYNAMO Hakunilan UP hiekka 321616
 
2014-09-05 1800 Syksy D12-tytöt TuPS/Vihreä - PPJ/Valkoinen Tuusulan UK TN nap 1 323456
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1800 Syksy F9-pojat KeiKa/Keltainen - NuPS/Barca sin Kenraalinpuiston nap 320638
 
2014-09-05 1815 Syksy N Nelonen EBK/2 - Tikka Keski-Espoon TN 1 326188
 
2014-09-05 1815 Vitonen 3 K-UP/HC Skavabö - RiRa/Ug 09 Tuusulan UK nurmi 1 292019
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1815 Syksy D12-tytöt KOPSE - TiPS/Vihreät Kalmuurin tekonurmi 324815
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1830 Syksy D12-pojat GrIFK/White - Honka/United Kauniaisten Jäähalli 324324
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-05 1830 Syksy E10-pojat MasKi/05 Sinise - LePa/Valkoinen Framnäsin nurmi nap 321569
 
2014-09-05 1830 Kutonen 5 RiPS/2 - Pelikaani Peltosaaren YU-kentt 292507
Tuomari: Riihimäki Rek    
 
2014-09-05 1830 Syksy D12-pojat HyPS/Punainen - HAlku Martin tekonurmi 1 324583
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1830 Syksy N Nelonen TiPS/3 - MU Tikkurilan hiekka 326260
 
2014-09-05 1845 Syksy E11-pojat Honka/Haaste Ke - KoiPS/04 Bayern Tapion nappula 1 322952
 
2014-09-05 1845 Syksy E11-pojat Honka/Haaste Mu - MasKi/Pumat 2 Tapion nappula 2 321915
 
2014-09-05 1900 Kutonen 5 MU - JoKi/3 Mäntsälän keskusnurm 292508
Tuomari: Lahti Lek    
 
2014-09-05 1900 Syksy E11-pojat FC WILD/Sininen - NJS/Musta Lapinkylän nurmi 322502
 
2014-09-05 1900 Nelonen 2 KoiPS/Cold Star - RiRa Havukosken JP-nurmi 291738
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1900 Syksy D13-pojat RiPS - FC Kuusysi/sini Raviradan nurmi 9 325283
Tuomari: Riihimäki Rek    Avustava tuomari: Riihimäki Rek    Avustava tuomari: Riihimäki Rek    
 
2014-09-05 1900 Syksy E11-tytöt KP-75/Koppikset - HyPS Sompion hiekka 2 322428
 
2014-09-05 1900 Syksy C15-pojat Akilles/Green - FCFJ/P9900 Valk Myllymäen tekonurmi 325956
Tuomari: Porvoo Pek    
 
2014-09-05 1900 Syksy E11-tytöt Honka/Kultaketu - GrIFK/White Olarin koulu nap1 322272
 
2014-09-05 1900 KKI35 Perus 3 Stars - KKP Jalkarannan nurmi 1 293009
Tuomari: Lahti Lek    
 
2014-09-05 1900 Kutonen 4 RT-88 - RePa -93 Tikkurilan tekonurmi 292434
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1905 Syksy D12-tytöt JäPS - FC Kuusysi/Valk Lukion tekonurmi 324788
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1905 Syksy E11-pojat LePa/Keltainen - KyIF/Real Perkkaanpuiston koul 322089
 
2014-09-05 1905 Syksy E10-pojat LePa/Musta - KyIF Laaksolahden halli n 321284
 
2014-09-05 1905 Syksy C14 tytöt FC Espoo/United - Gnistan/GPS Uni Rastaalan hiekka 323424
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-05 1905 Harrastesarja N PrimeBall - MasKi/Ladies Hakunilan UP hiekka 306017
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1905 Syksy KKI45 Loh TuPS - KelA Tuusulan UK TN nap 1 323937
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1905 LKKI35 Kasiysi/GG - KP-75/Oikkupolv Laaksolahden halli n 296384
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-05 1905 Syksy D12-pojat KaPy - EIF/Väst 4 YJ Hansavalkama 324179
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-05 1930 A-pojat Ykkönen NuPS - PIF Ratapuisto 328991
 
2014-09-05 1930 Syksy C14-pojat TiPS - VJS Kenraalinpuiston tn 325579
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1930 Syksy B17-tytöt Team Vanpa - SibboV Myyrmäen hiekka 323705
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-05 1930 Syksy C15-pojat KOPSE - FC Reipas/Musta Kalmuurin tekonurmi 326036
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1930 Syksy C15-pojat FC Kuusysi/sini - SibboV Pajulahden tekonurmi 325927
Tuomari: Lahti Lek    
 
2014-09-05 1945 Vitonen 3 Kilo IF/3 - IVU Tapiolan hiekka 292017
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-05 1945 Vitonen 4 HyPS/02 - KoPa Kankurin tekonurmi 292107
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 1945 Kolmonen 1 EBK - EIF/Akademi Keski-Espoon TN 1 290176
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-05 1945 Syksy B-pojat 9 LePa/FCKasiysi - FCFJ/Sininen Kilonpuiston koulu 323189
 
2014-09-05 2000 Nelonen 2 EPS/Rivals - I-HK/M09 Espoonlahden TN 1 291739
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-05 2000 Syksy D12-tytöt KP-75/Leppikset - ACK/Bahama Kalevan UP JP-NAP1 323457
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 2000 Syksy E10-pojat EPS/Taitokoulu - HooGee/Tiikerit Esplahden seurojen T 321287
 
2014-09-05 2000 Syksy E10-tytöt EPS/05 Salamaty - Honka/Tiikerit Esplahden seurojen T 322516
 
2014-09-05 2005 Syksy B-tytöt 9 I-HK - ACK Itä-Hakkilan TN 326124
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 2010 Syksy E11-pojat LePa/Valkoinen - Kasiysi/vihreä Laaksolahden halli n 322113
 
2014-09-05 2010 Syksy D12-pojat TuPS/Musta - KaPy/EBK YJ Tuusulan UK TN nap 1 324549
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 2015 Syksy C15-tytöt Honka/9900 Haas - FC WILD Olarin koulu 324062
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-05 2015 Syksy D13-pojat Kasiysi/Valkoin - FC Kontu/valkoi Rastaalan hiekka 323267
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-05 2015 Syksy E11-pojat KaPy/Bayern Mün - EPS/Alfa Musta Hansavalkama nap2 322111
 
2014-09-05 2015 Vitonen 4 KelA - Naseva Intersport Puhos Are 292106
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 2015 Syksy E10-pojat KaPy/05 - MasKi/Huuhkajat Hansavalkama nap1 322375
 
2014-09-05 2015 Vitonen 3 HooGee/3 - SibboV/2 Matinkylän TN 2 292018
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-05 2030 Syksy B-pojat 9 NJS - SibboV Klaukkalan uusi teko 326681
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-05 2045 Syksy D13-pojat KoiPS/Valkoinen - TuPS/KP-75 YJ Havukosken JP-nurmi 325424
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-06 1000 B -Cuppi 2 FC Enkelit - FC Juicy Unelma 8 334247
 
2014-09-06 1000 B -Cuppi 1 Aikuiset Naise - FC Pink Ladies Unelma 5 334241
 
2014-09-06 1000 A -Cuppi 1 Ladyt Puna-must - Notkeat Noidat Unelma 3 333921
 
2014-09-06 1000 Syksy D12-pojat EPS/Valkoinen - FC WILD Espoonlahden TN 1 na 324177
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1000 Syksy F8-pojat ViTa - IIF Fotboll Virkkalan nurmi 322476
 
2014-09-06 1000 A -Cuppi 1 Señoritas Unit - IPPK Unelma 2 333923
 
2014-09-06 1000 A -Cuppi 1 FC Birdies - FC Siksak Unelma 4 333920
 
2014-09-06 1000 B -Cuppi 3 Voimanaiset - KoiPS/Kottarais Unelma 10 334254
 
2014-09-06 1000 Syksy C14-pojat Honka/Skorpioni - EPS/Punainen Tapiolan tekonurmi 325621
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1000 B -Cuppi 2 EBK/Team Lotus - Team oikeestilu Unelma 7 334248
 
2014-09-06 1000 Syksy F9-pojat NuPS/Real - FCFJ/Valkoinen Ratapuisto N1 320584
 
2014-09-06 1000 B -Cuppi 1 OT-77/Barcatta - SV Ladies Unelma 6 334242
 
2014-09-06 1000 A -Cuppi 1 Ylästön Yllätt - FC Torresin ty Unelma 1 333922
 
2014-09-06 1000 B -Cuppi 3 FC Afrodite 1 - FC TöBö B-jouk Unelma 9 334253
 
2014-09-06 1000 Syksy C14-pojat JäPS - KyIF Koivusaaren tekonurm 325532
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-06 1000 Syksy E10-pojat EPS/Maakotkat M - Honka/Akatemia Espoonlahden TN 2 na 321426
 
2014-09-06 1010 A -Cuppi 2 Aurinkomäen Ull - Fc M Unelma 3 333950
 
2014-09-06 1010 A -Cuppi 2 TuPS SoccerMama - Granin Naiset Unelma 2 333949
 
2014-09-06 1010 A -Cuppi 2 VuoNaPa - FC TöBö Unelma 4 333951
 
2014-09-06 1010 A -Cuppi 2 EsPa Rockets - fc cuppicakut Unelma 1 333948
 
2014-09-06 1020 A -Cuppi 1 Notkeat Noidat - Señoritas Unit Unelma 4 333927
 
2014-09-06 1020 A -Cuppi 1 FC Torresin ty - FC Birdies Unelma 1 333924
 
2014-09-06 1020 B -Cuppi 6 HerMot - FC Pasin Pimut Unelma 10 334272
 
2014-09-06 1020 A -Cuppi 1 IPPK - Ylästön Yllätt Unelma 3 333926
 
2014-09-06 1020 B -Cuppi 5 Ice Smiles - EBK EBK/Team Lo Unelma 8 334266
 
2014-09-06 1020 B -Cuppi 4 Sangena - Pk50 Unelma 5 334260
 
2014-09-06 1020 B -Cuppi 6 FC Pipari - FC PuSu Unelma 9 334271
 
2014-09-06 1020 A -Cuppi 1 FC Siksak - Ladyt Puna-must Unelma 2 333925
 
2014-09-06 1020 B -Cuppi 5 HJK-j Soccer M - FC Pätevät Unelma 7 334265
 
2014-09-06 1020 B -Cuppi 4 FC Kuumat-Puum - FC PRIMO Unelma 6 334259
 
2014-09-06 1030 A -Cuppi 2 fc cuppicakut - TuPS SoccerMama Unelma 4 333953
 
2014-09-06 1030 A -Cuppi 2 Granin Naiset - VuoNaPa Unelma 2 333955
 
2014-09-06 1030 A -Cuppi 2 Fc M - EsPa Rockets Unelma 1 333952
 
2014-09-06 1030 A -Cuppi 2 FC TöBö - Aurinkomäen Ull Unelma 3 333954
 
2014-09-06 1040 A -Cuppi 1 Ladyt Puna-must - Señoritas Unit Unelma 3 333930
 
2014-09-06 1040 B -Cuppi 9 SNF 1 - FC POHU Sima Unelma 10 334290
 
2014-09-06 1040 B -Cuppi 8 LFN - HPS Queens Val Unelma 8 334284
 
2014-09-06 1040 B -Cuppi 7 VJS/Varmat - Mapsimutsit Unelma 6 334278
 
2014-09-06 1040 A -Cuppi 1 FC Siksak - FC Torresin ty Unelma 1 333929
 
2014-09-06 1040 B -Cuppi 9 FCV Starlight - NJS Femmes Unelma 9 334289
 
2014-09-06 1040 B -Cuppi 8 FC MESSI - HiPaSe Unelma 7 334283
 
2014-09-06 1040 B -Cuppi 7 FC Torresin ty - LePa/Lepakot Unelma 5 334277
 
2014-09-06 1040 A -Cuppi 1 Ylästön Yllätt - Notkeat Noidat Unelma 4 333931
 
2014-09-06 1040 A -Cuppi 1 FC Birdies - IPPK Unelma 2 333928
 
2014-09-06 1050 A -Cuppi 2 Aurinkomäen Ull - Granin Naiset Unelma 2 333959
 
2014-09-06 1050 A -Cuppi 2 EsPa Rockets - FC TöBö Unelma 1 333956
 
2014-09-06 1050 A -Cuppi 2 TuPS SoccerMama - VuoNaPa Unelma 4 333958
 
2014-09-06 1050 A -Cuppi 2 fc cuppicakut - Fc M Unelma 3 333957
 
2014-09-06 1100 A -Cuppi 1 IPPK - FC Siksak Unelma 2 333933
 
2014-09-06 1100 B -Cuppi 12 SNF 2 - EIF HD Vit Unelma 9 334308
 
2014-09-06 1100 B -Cuppi 11 VJS Letkumimmi - FC Puskan Potku Unelma 7 334302
 
2014-09-06 1100 Syksy D12-pojat EsPa - NJS/Haaste Espoonlahden seuroje 324519
 
2014-09-06 1100 B -Cuppi 10 HPS Queens Vih - Viipv Pallopim Unelma 6 334296
 
2014-09-06 1100 Syksy B17-tytöt RiPS - LoPa Riihimäen Pallokentt 323704
Tuomari: Riihimäki Rek    
 
2014-09-06 1100 A -Cuppi 1 Señoritas Unit - Ylästön Yllätt Unelma 3 333935
 
2014-09-06 1100 A -Cuppi 1 Notkeat Noidat - FC Birdies Unelma 4 333932
 
2014-09-06 1100 B -Cuppi 12 FCK Hyvä Yrity - Gnistan Akat Unelma 10 334307
 
2014-09-06 1100 B -Cuppi 11 FC PiPaRit - HPS Queens Mus Unelma 8 334301
 
2014-09-06 1100 B -Cuppi 10 FC KiKi - FC Stringit Unelma 5 334295
 
2014-09-06 1100 Syksy D12-pojat FC HIK - GrIFK Rukki Nya Gräsplan 2 324181
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-09-06 1100 A -Cuppi 1 FC Torresin ty - Ladyt Puna-must Unelma 1 333934
 
2014-09-06 1100 Syksy D12-pojat NuPS/United - HPS Club Ratapuisto 324178
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-06 1100 Syksy C14-pojat EBK/Honka YJ - KyIF/Barca Keski-Espoon TN 1 325624
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1100 Syksy C15-pojat Akilles - KoiPS Porvoon Pallokenttä 325883
Tuomari: Porvoo Pek    
 
2014-09-06 1105 Syksy D12-pojat EPS/United Val - Tikka/Blue Espoonlahden TN 2 na 323765
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1110 A -Cuppi 2 Fc M - TuPS SoccerMama Unelma 1 333962
 
2014-09-06 1110 A -Cuppi 2 FC TöBö - fc cuppicakut Unelma 2 333961
 
2014-09-06 1110 A -Cuppi 2 VuoNaPa - Aurinkomäen Ull Unelma 3 333963
 
2014-09-06 1110 A -Cuppi 2 Granin Naiset - EsPa Rockets Unelma 4 333960
 
2014-09-06 1115 Syksy C14-pojat LePa/Vihreä - Gnistan Laaksolahden halli n 323240
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1120 A -Cuppi 1 FC Birdies - Señoritas Unit Unelma 4 333936
 
2014-09-06 1120 B -Cuppi 1 SV Ladies - Aikuiset Naise Unelma 8 334244
 
2014-09-06 1120 B -Cuppi 3 FC TöBö B-jouk - Voimanaiset Unelma 5 334255
 
2014-09-06 1120 A -Cuppi 1 FC Torresin ty - IPPK Unelma 1 333938
 
2014-09-06 1120 B -Cuppi 2 FC Juicy - EBK/Team Lotus Unelma 9 334249
 
2014-09-06 1120 B -Cuppi 1 FC Pink Ladies - OT-77/Barcatta Unelma 7 334243
 
2014-09-06 1120 A -Cuppi 1 FC Siksak - Notkeat Noidat Unelma 2 333937
 
2014-09-06 1120 B -Cuppi 3 KoiPS/Kottarais - FC Afrodite 1 Unelma 6 334256
 
2014-09-06 1120 A -Cuppi 1 Ladyt Puna-must - Ylästön Yllätt Unelma 3 333939
 
2014-09-06 1120 B -Cuppi 2 Team oikeestilu - FC Enkelit Unelma 10 334250
 
2014-09-06 1130 A -Cuppi 2 fc cuppicakut - Granin Naiset Unelma 3 333965
 
2014-09-06 1130 A -Cuppi 2 TuPS SoccerMama - Aurinkomäen Ull Unelma 4 333967
 
2014-09-06 1130 A -Cuppi 2 EsPa Rockets - VuoNaPa Unelma 2 333964
 
2014-09-06 1130 A -Cuppi 2 Fc M - FC TöBö Unelma 1 333966
 
2014-09-06 1130 B-tytöt SM lohk Honka - NiceF Tapiolan tekonurmi 334204
 
2014-09-06 1140 B -Cuppi 6 FC PuSu - HerMot Unelma 5 334273
 
2014-09-06 1140 B -Cuppi 5 FC Pätevät - Ice Smiles Unelma 7 334267
 
2014-09-06 1140 B -Cuppi 4 FC PRIMO - Sangena Unelma 9 334261
 
2014-09-06 1140 A -Cuppi 1 Señoritas Unit - FC Siksak Unelma 2 333941
 
2014-09-06 1140 A -Cuppi 1 Ladyt Puna-must - IPPK Unelma 3 333943
 
2014-09-06 1140 A -Cuppi 1 Ylästön Yllätt - FC Birdies Unelma 4 333940
 
2014-09-06 1140 B -Cuppi 6 FC Pasin Pimut - FC Pipari Unelma 6 334274
 
2014-09-06 1140 B -Cuppi 5 EBK EBK/Team Lo - HJK-j Soccer M Unelma 8 334268
 
2014-09-06 1140 B -Cuppi 4 Pk50 - FC Kuumat-Puum Unelma 10 334262
 
2014-09-06 1140 A -Cuppi 1 Notkeat Noidat - FC Torresin ty Unelma 1 333942
 
2014-09-06 1150 A -Cuppi 2 Aurinkomäen Ull - EsPa Rockets Unelma 3 333968
 
2014-09-06 1150 A -Cuppi 2 Granin Naiset - Fc M Unelma 2 333970
 
2014-09-06 1150 A -Cuppi 2 VuoNaPa - fc cuppicakut Unelma 1 333969
 
2014-09-06 1150 A -Cuppi 2 TuPS SoccerMama - FC TöBö Unelma 4 333971
 
2014-09-06 1200 B -Cuppi 7 LePa/Lepakot - VJS/Varmat Unelma 9 334279
 
2014-09-06 1200 Vitonen 2 FC Babylon/Z - Atleettiklubi Matinkylän TN 1 291928
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1200 A -Cuppi 1 IPPK - Notkeat Noidat Unelma 3 333947
 
2014-09-06 1200 A -Cuppi 1 FC Birdies - Ladyt Puna-must Unelma 4 333944
 
2014-09-06 1200 Syksy A-pojat 9 FC Reipas - EPS/A Jalkarannan nurmi 2 326491
 
2014-09-06 1200 KKI35 Valio I-HK - FC Lohja Itä-Hakkilan TN 292785
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-06 1200 B -Cuppi 9 FC POHU Sima - FCV Starlight Unelma 6 334292
 
2014-09-06 1200 A -Cuppi 1 FC Torresin ty - Señoritas Unit Unelma 1 333946
 
2014-09-06 1200 Syksy B16-pojat HAlku - JäPS Parkkoja 323654
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-06 1200 B -Cuppi 8 HPS Queens Val - FC MESSI Unelma 8 334286
 
2014-09-06 1200 Syksy C15-pojat KaPy P99 - PEP Hansavalkama 325996
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1200 B -Cuppi 7 Mapsimutsit - FC Torresin ty Unelma 10 334280
 
2014-09-06 1200 Syksy D13-pojat TiPS/Valkoiset - MU/Musta Hiekkaharjun UP hiek 325426
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-06 1200 B -Cuppi 9 NJS Femmes - SNF 1 Unelma 5 334291
 
2014-09-06 1200 A -Cuppi 1 FC Siksak - Ylästön Yllätt Unelma 2 333945
 
2014-09-06 1200 B -Cuppi 8 HiPaSe - LFN Unelma 7 334285
 
2014-09-06 1210 A -Cuppi 2 fc cuppicakut - Aurinkomäen Ull Unelma 3 333973
 
2014-09-06 1210 Syksy D13-pojat PEP - FC Reipas/Musta Metsämaan tekonurmi 325359
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1210 A -Cuppi 2 FC TöBö - Granin Naiset Unelma 4 333975
 
2014-09-06 1210 A -Cuppi 2 EsPa Rockets - TuPS SoccerMama Unelma 2 333972
 
2014-09-06 1210 A -Cuppi 2 Fc M - VuoNaPa Unelma 1 333974
 
2014-09-06 1215 Kutonen 3 CF DR - RiRa/VGS Tikkurilan tekonurmi 292358
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1215 Syksy C14-pojat NuPS/GT - Kasiysi Ratapuisto 325622
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-06 1215 Syksy N Nelonen FC Kuusysi/2 - Team Vanpa Launeen nurmi 326233
 
2014-09-06 1215 Kutonen 1 Hukat - Tolsa Nummen nurmikenttä 292184
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-06 1220 B -Cuppi 12 EIF HD Vit - FCK Hyvä Yrity Unelma 6 334310
 
2014-09-06 1220 Syksy D13-pojat EPS/United Pun - TiPS/Vihreä Espoonlahden TN 1 na 325241
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1220 B -Cuppi 11 FC Puskan Potku - FC PiPaRit Unelma 8 334304
 
2014-09-06 1220 B -Cuppi 10 Viipv Pallopim - FC KiKi Unelma 10 334298
 
2014-09-06 1220 B -Cuppi 12 Gnistan Akat - SNF 2 Unelma 5 334309
 
2014-09-06 1220 B -Cuppi 11 HPS Queens Mus - VJS Letkumimmi Unelma 7 334303
 
2014-09-06 1220 B -Cuppi 10 FC Stringit - HPS Queens Vih Unelma 9 334297
 
2014-09-06 1230 Syksy C15-pojat FC Espoo - PK K-U Leppävaaran tekonurm 324457
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1240 B -Cuppi 3 FC TöBö B-jouk - KoiPS/Kottarais Unelma 5 334258
 
2014-09-06 1240 B -Cuppi 2 FC Juicy - Team oikeestilu Unelma 8 334252
 
2014-09-06 1240 B -Cuppi 1 FC Pink Ladies - SV Ladies Unelma 9 334246
 
2014-09-06 1240 B -Cuppi 3 FC Afrodite 1 - Voimanaiset Unelma 6 334257
 
2014-09-06 1240 B -Cuppi 2 FC Enkelit - EBK/Team Lotus Unelma 7 334251
 
2014-09-06 1240 B -Cuppi 1 Aikuiset Naise - OT-77/Barcatta Unelma 10 334245
 
2014-09-06 1300 B -Cuppi 6 FC PuSu - FC Pasin Pimut Unelma 8 334276
 
2014-09-06 1300 Syksy D13-tytöt Honka/0102 - Gnistan/GPS Uni Tapion kenttä 324920
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1300 B -Cuppi 5 FC Pätevät - EBK EBK/Team Lo Unelma 10 334270
 
2014-09-06 1300 Nelonen 2 OPedot - Pathoven Orimattilan keskuske 291737
Tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    
 
2014-09-06 1300 B -Cuppi 4 FC PRIMO - Pk50 Unelma 6 334264
 
2014-09-06 1300 B -Cuppi 6 FC Pipari - HerMot Unelma 7 334275
 
2014-09-06 1300 B -Cuppi 5 HJK-j Soccer M - Ice Smiles Unelma 9 334269
 
2014-09-06 1300 A-pojat Ykkönen FC Lahti/YJ - HIFK Kivimaan nurmi 329056
 
2014-09-06 1300 B -Cuppi 4 FC Kuumat-Puum - Sangena Unelma 5 334263
 
2014-09-06 1300 Syksy D12-pojat FC Kuusysi - PPJ/Kilpa Jalkarannan nurmi 1 323988
Tuomari: Lahti Lek    
 
2014-09-06 1300 Syksy D13-pojat Kasiysi - LePa Karakallion TN 325326
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1300 Syksy D13-tytöt EIF - JäPS/Valkoinen Tenala plan 324954
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-09-06 1300 Syksy F8-pojat KJS/Sinimusta - NuPS/Liverpool Helsingintien PK Kar 322481
 
2014-09-06 1305 Syksy B-pojat 9 I-HK - FC Kontu/sin 2 Itä-Hakkilan TN 326854
 
2014-09-06 1315 Syksy C15-pojat Honka - FC Kontu Tapiolan tekonurmi 324458
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1320 B -Cuppi 9 FCV Starlight - SNF 1 Unelma 8 334293
 
2014-09-06 1320 B -Cuppi 8 FC MESSI - LFN Unelma 9 334287
 
2014-09-06 1320 B -Cuppi 7 FC Torresin ty - VJS/Varmat Unelma 6 334281
 
2014-09-06 1320 B -Cuppi 9 NJS Femmes - FC POHU Sima Unelma 7 334294
 
2014-09-06 1320 B -Cuppi 8 HiPaSe - HPS Queens Val Unelma 10 334288
 
2014-09-06 1320 B -Cuppi 7 LePa/Lepakot - Mapsimutsit Unelma 5 334282
 
2014-09-06 1325 Syksy D13-pojat EPS/United Val - GrIFK/Green Espoonlahden TN 1 na 325397
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1330 A -Cuppi 3 Komeetat - Kallion Hellä Unelma 3 333979
 
2014-09-06 1330 A -Cuppi 3 FC Idän Helmet - FC Puumat Unelma 4 333976
 
2014-09-06 1330 Syksy D12-pojat TiPS/Kobrat Vih - HooGee/Haukat Hiekkaharjun UP hiek 324518
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-06 1330 A -Cuppi 3 Blue Angels - FC RoMMit Unelma 2 333978
 
2014-09-06 1330 A -Cuppi 3 FC KaAKit - Black & White Unelma 1 333977
 
2014-09-06 1340 B -Cuppi 12 FCK Hyvä Yrity - SNF 2 Unelma 8 334311
 
2014-09-06 1340 B -Cuppi 11 FC PiPaRit - VJS Letkumimmi Unelma 9 334305
 
2014-09-06 1340 B -Cuppi 10 FC KiKi - HPS Queens Vih Unelma 6 334299
 
2014-09-06 1340 A -Cuppi 4 MaisaKaarinat - FC Sympathicus Unelma 1 334005
 
2014-09-06 1340 A -Cuppi 4 Kertut - FC PAKARAT Unelma 3 334007
 
2014-09-06 1340 A -Cuppi 4 FC Idän Helmet - FC Kukkiksen K Unelma 4 334004
 
2014-09-06 1340 B -Cuppi 12 Gnistan Akat - EIF HD Vit Unelma 7 334312
 
2014-09-06 1340 B -Cuppi 11 HPS Queens Mus - FC Puskan Potku Unelma 10 334306
 
2014-09-06 1340 B -Cuppi 10 FC Stringit - Viipv Pallopim Unelma 5 334300
 
2014-09-06 1340 A -Cuppi 4 FC Lepakot - FC MahtiAgat Unelma 2 334006
 
2014-09-06 1345 Syksy C14-pojat NuPS/Vasarat Ch - KJS/2 Ratapuisto N1 323238
 
2014-09-06 1345 Syksy F9-pojat KJS/Sininen - NJS/United kel Helsingintien PK Kar 322462
 
2014-09-06 1350 A -Cuppi 3 Kallion Hellä - Blue Angels Unelma 2 333982
 
2014-09-06 1350 A -Cuppi 3 FC Puumat - FC KaAKit Unelma 1 333981
 
2014-09-06 1350 A -Cuppi 3 Black & White - Komeetat Unelma 3 333983
 
2014-09-06 1350 A -Cuppi 3 FC RoMMit - FC Idän Helmet Unelma 4 333980
 
2014-09-06 1400 Naisten Kakkone ACK - TPV Kirkkonummen Keskusn 300438
 
2014-09-06 1400 B -Cuppi, sijat nelonen/lohko - nelonen/lohko Unelma 9 333879
 
2014-09-06 1400 A -Cuppi 4 FC Sympathicus - Kertut Unelma 1 334011
 
2014-09-06 1400 A -Cuppi 4 FC MahtiAgat - FC Idän Helmet Unelma 2 334008
 
2014-09-06 1400 Syksy F9-tytöt EBK/Delfiinit s - VJS/Valkoinen Keski-Espoon TN 1 na 320828
 
2014-09-06 1400 Syksy D13-tytöt TiPS - TPV Hiekkaharjun UP nurm 324888
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-06 1400 B -Cuppi, sijat nelonen/lohko - nelonen/lohko Unelma 8 333878
 
2014-09-06 1400 Nelonen 1 FC Babylon/X - MasKi Matinkylän TN 1 291608
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1400 A -Cuppi 4 FC PAKARAT - FC Lepakot Unelma 4 334010
 
2014-09-06 1400 Syksy B-pojat 9 RiPS/Valkoinen - KP-75/TuPS YJ Peltosaaren YU-kentt 326760
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-06 1400 C -Cuppi 1 FC Hempukat - MU Unelma 6 333910
 
2014-09-06 1400 B -Cuppi, sijat nelonen/lohko - nelonen/lohko Unelma 10 333880
 
2014-09-06 1400 B -Cuppi, sijat nelonen/lohko - nelonen/lohko Unelma 7 333877
 
2014-09-06 1400 Vitonen 1 FC RaHi - NuPS/Reservi Nummen nurmikenttä 291839
Tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-06 1400 B-pojat Ykkönen JoKi - Kouvola Jalkapa Jokelan nurmi 328747
 
2014-09-06 1400 A -Cuppi 4 FC Kukkiksen K - MaisaKaarinat Unelma 3 334009
 
2014-09-06 1400 C -Cuppi 1 Futispampulat - FC Liekki Unelma 5 333909
 
2014-09-06 1410 A -Cuppi 3 FC Puumat - FC RoMMit Unelma 1 333985
 
2014-09-06 1410 A -Cuppi 3 Blue Angels - Black & White Unelma 3 333987
 
2014-09-06 1410 A -Cuppi 3 FC Idän Helmet - Kallion Hellä Unelma 2 333984
 
2014-09-06 1410 A -Cuppi 3 FC KaAKit - Komeetat Unelma 4 333986
 
2014-09-06 1420 B -Cuppi, sijat nelonen/lohko - nelonen/lohko Unelma 9 333882
 
2014-09-06 1420 B -Cuppi, sijat kolmonen/lohko - kolmonen/lohko Unelma 6 333868
 
2014-09-06 1420 A -Cuppi 4 MaisaKaarinat - Kertut Unelma 3 334014
 
2014-09-06 1420 B -Cuppi, sijat nelonen/lohko - nelonen/lohko Unelma 10 333881
 
2014-09-06 1420 B -Cuppi, sijat kolmonen/lohko - kolmonen/lohko Unelma 7 333867
 
2014-09-06 1420 A -Cuppi 4 FC Kukkiksen K - FC MahtiAgat Unelma 2 334013
 
2014-09-06 1420 B -Cuppi, sijat kolmonen/lohko - kolmonen/lohko Unelma 8 333869
 
2014-09-06 1420 B -Cuppi, sijat kolmonen/lohko - kolmonen/lohko Unelma 5 333865
 
2014-09-06 1420 A -Cuppi 4 FC Idän Helmet - FC PAKARAT Unelma 1 334012
 
2014-09-06 1420 A -Cuppi 4 FC Lepakot - FC Sympathicus Unelma 4 334015
 
2014-09-06 1430 Naisten Kakkone FC Espoo - JäPS Laaksolahden tn 302684
 
2014-09-06 1430 A -Cuppi 3 Komeetat - Blue Angels Unelma 2 333991
 
2014-09-06 1430 A -Cuppi 3 Black & White - FC Idän Helmet Unelma 3 333988
 
2014-09-06 1430 A -Cuppi 3 FC RoMMit - FC KaAKit Unelma 4 333990
 
2014-09-06 1430 Syksy D13-tytöt NuPS - Honka Nummelan uimahallin 324887
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-06 1430 A -Cuppi 3 Kallion Hellä - FC Puumat Unelma 1 333989
 
2014-09-06 1440 B -Cuppi, sijat kolmonen/lohko - kolmonen/lohko Unelma 10 333875
 
2014-09-06 1440 A -Cuppi 4 FC PAKARAT - FC Kukkiksen K Unelma 2 334017
 
2014-09-06 1440 C -Cuppi 1 FC Sitoutuneet - Futispampulat Unelma 5 333911
 
2014-09-06 1440 B -Cuppi, sijat kakkonen/lohko - kakkonen/lohko Unelma 8 334214
 
2014-09-06 1440 B -Cuppi, sijat kolmonen/lohko - kolmonen/lohko Unelma 9 333872
 
2014-09-06 1440 A -Cuppi 4 Kertut - FC Lepakot Unelma 4 334019
 
2014-09-06 1440 A -Cuppi 4 FC Sympathicus - FC Idän Helmet Unelma 1 334016
 
2014-09-06 1440 Syksy F8-pojat KJS/Valkoinen - NuPS/Barca pun Helsingintien PK Kar 322498
 
2014-09-06 1440 B -Cuppi, sijat kakkonen/lohko - kakkonen/lohko Unelma 7 334213
 
2014-09-06 1440 A -Cuppi 4 FC MahtiAgat - MaisaKaarinat Unelma 3 334018
 
2014-09-06 1440 C -Cuppi 1 FC Liekki - FC Hempukat Unelma 6 333912
 
2014-09-06 1445 Syksy D12-pojat TiPS/Tykittäjät - SibboV/Sininen Hiekkaharjun UP hiek 324548
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-06 1450 A -Cuppi 3 FC RoMMit - Kallion Hellä Unelma 2 333994
 
2014-09-06 1450 A -Cuppi 3 FC Puumat - Black & White Unelma 1 333993
 
2014-09-06 1450 A -Cuppi 3 FC KaAKit - Blue Angels Unelma 4 333995
 
2014-09-06 1450 A -Cuppi 3 FC Idän Helmet - Komeetat Unelma 3 333992
 
2014-09-06 1500 A -Cuppi 4 MaisaKaarinat - FC Lepakot Unelma 4 334023
 
2014-09-06 1500 A -Cuppi 4 FC Idän Helmet - Kertut Unelma 1 334020
 
2014-09-06 1500 B -Cuppi, sijat kakkonen/lohko - kakkonen/lohko Unelma 9 334217
 
2014-09-06 1500 Kutonen 3 FC Kyllikki - KeiKa Keski-Espoon TN 1 292357
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1500 A -Cuppi 4 FC MahtiAgat - FC PAKARAT Unelma 3 334022
 
2014-09-06 1500 B -Cuppi, voitt voittaja/lohko - voittaja/lohko Unelma 6 334341
 
2014-09-06 1500 B -Cuppi, voitt voittaja/lohko - voittaja/lohko Unelma 5 334338
 
2014-09-06 1500 B -Cuppi, sijat kakkonen/lohko - kakkonen/lohko Unelma 8 334216
 
2014-09-06 1500 A -Cuppi 4 FC Kukkiksen K - FC Sympathicus Unelma 2 334021
 
2014-09-06 1500 B -Cuppi, sijat kakkonen/lohko - kakkonen/lohko Unelma 10 334218
 
2014-09-06 1500 B -Cuppi, sijat kakkonen/lohko - kakkonen/lohko Unelma 7 334215
 
2014-09-06 1500 Syksy A-pojat 9 HooGee - HJK-j/East val Matinkylän TN 2 326488
 
2014-09-06 1510 A -Cuppi 3 Komeetat - FC Puumat Unelma 4 333997
 
2014-09-06 1510 A -Cuppi 3 FC KaAKit - Kallion Hellä Unelma 3 333999
 
2014-09-06 1510 A -Cuppi 3 Blue Angels - FC Idän Helmet Unelma 2 333996
 
2014-09-06 1510 A -Cuppi 3 Black & White - FC RoMMit Unelma 1 333998
 
2014-09-06 1515 Syksy C14-pojat NuPS/LoPa L-U Y - KäPa Ratapuisto 325470
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-06 1520 A -Cuppi 4 FC Sympathicus - FC MahtiAgat Unelma 3 334026
 
2014-09-06 1520 C -Cuppi 1 Futispampulat - FC Hempukat Unelma 6 333914
 
2014-09-06 1520 B -Cuppi, voitt voittaja/lohko - voittaja/lohko Unelma 8 334347
 
2014-09-06 1520 B -Cuppi, voitt voittaja/lohko - voittaja/lohko Unelma 7 334344
 
2014-09-06 1520 A -Cuppi 4 Kertut - FC Kukkiksen K Unelma 2 334025
 
2014-09-06 1520 C -Cuppi 1 FC Sitoutuneet - MU Unelma 5 333913
 
2014-09-06 1520 A -Cuppi 4 MaisaKaarinat - FC PAKARAT Unelma 4 334027
 
2014-09-06 1520 A -Cuppi 4 FC Lepakot - FC Idän Helmet Unelma 1 334024
 
2014-09-06 1530 A -Cuppi 3 FC Idän Helmet - FC KaAKit Unelma 3 334000
 
2014-09-06 1530 A -Cuppi 3 FC RoMMit - Komeetat Unelma 1 334002
 
2014-09-06 1530 A -Cuppi 3 FC Puumat - Blue Angels Unelma 4 334001
 
2014-09-06 1530 A -Cuppi 3 Kallion Hellä - Black & White Unelma 2 334003
 
2014-09-06 1540 A -Cuppi 4 FC Kukkiksen K - FC Lepakot Unelma 1 334029
 
2014-09-06 1540 B -Cuppi, voitt voittaja/lohko - voittaja/lohko Unelma 6 334342
 
2014-09-06 1540 B -Cuppi, voitt voittaja/lohko - voittaja/lohko Unelma 5 334339
 
2014-09-06 1540 A -Cuppi 4 FC PAKARAT - FC Sympathicus Unelma 3 334031
 
2014-09-06 1540 A -Cuppi 4 FC Idän Helmet - MaisaKaarinat Unelma 4 334028
 
2014-09-06 1540 A -Cuppi 4 FC MahtiAgat - Kertut Unelma 2 334030
 
2014-09-06 1545 Nelonen 1 TiPS - Kasiysi/Rocky Tikkurilan tekonurmi 291603
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-06 1600 Syksy D12-pojat NJS - FC Haka-j Klaukkalan nurmi 324610
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-06 1600 B -Cuppi, voitt voittaja/lohko - voittaja/lohko Unelma 8 334348
 
2014-09-06 1600 B -Cuppi, voitt voittaja/lohko - voittaja/lohko Unelma 7 334345
 
2014-09-06 1600 Naisten Ykkönen TiPS - JyPK Tikkurilan nurmi 333791
 
2014-09-06 1600 B-tytöt Ykkönen HooGee - KaaPo Matinkylän TN 1 328263
 
2014-09-06 1600 Kakkonen Itäine PK K-U - MP Kalevan UP nurmi 302508
 
2014-09-06 1600 Naisten Kakkone Honka/2 - MaPS Tapiolan tekonurmi 300392
 
2014-09-06 1600 Kolmonen 2 SibboV - Töölön Taisto Nikkilän keskusnurmi 290957
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-06 1600 C -Cuppi 1 MU - Futispampulat Unelma 6 333916
 
2014-09-06 1600 Syksy C14-pojat LoPa - EBK Harjun nurmi 325796
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-06 1600 Kakkonen Itäine FC Kuusysi/Laht - FC Futura Kisapuiston nurmi 302427
 
2014-09-06 1600 Kakkonen Eteläi BK-46 - Klubi/04 Karjaan keskusnurmi 297459
 
2014-09-06 1600 C -Cuppi 1 FC Liekki - FC Sitoutuneet Unelma 5 333915
 
2014-09-06 1620 B -Cuppi, voitt voittaja/lohko - voittaja/lohko Unelma 6 334343
 
2014-09-06 1620 B -Cuppi, voitt voittaja/lohko - voittaja/lohko Unelma 5 334340
 
2014-09-06 1640 C -Cuppi 1 FC Hempukat - FC Sitoutuneet Unelma 5 333917
 
2014-09-06 1640 B -Cuppi, voitt voittaja/lohko - voittaja/lohko Unelma 8 334349
 
2014-09-06 1640 B -Cuppi, voitt voittaja/lohko - voittaja/lohko Unelma 7 334346
 
2014-09-06 1640 C -Cuppi 1 MU - FC Liekki Unelma 6 333918
 
2014-09-06 1645 Syksy C14-pojat HooGee/EsPa YJ2 - KOPSE/Millenium Matinkylän TN 2 325798
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1645 Syksy A-pojat 9 KoiPS - EBK Havukosken JP-nurmi 326489
 
2014-09-06 1700 Syksy A-pojat 9 NuPS/2 - HPS/2 Ratapuisto 326580
 
2014-09-06 1705 C -Cuppi sijoit voittaja/lohko - nelonen/lohko Unelma 5 333905
 
2014-09-06 1705 B -Cuppi, sijat voittaja 7/9/1 - voittaja 8/10/ Unelma 8 333902
 
2014-09-06 1705 B -Cuppi, sijat voittaja 1/3/5 - voittaja 2/4/6 Unelma 7 333901
 
2014-09-06 1705 C -Cuppi sijoit kakkonen/lohko - kolmonen/lohko Unelma 6 333906
 
2014-09-06 1735 B -Cuppi, sijat pronssi/h. 3339 - pronssi/h. 3339 Unelma 7 333903
 
2014-09-06 1735 C -Cuppi sijoit pronssi h. 3339 - pronssi h. 333 Unelma 6 333908
 
2014-09-06 1735 C -Cuppi sijoit loppu/v. 33390 - loppu/v. 33390 Unelma 5 333907
 
2014-09-06 1735 B -Cuppi, sijat loppu/v. 333901 - loppu/v. 333902 Unelma 8 333904
 
2014-09-06 1800 Syksy B-pojat 9 VJS/2 - NJS/2 VJS- kenttä Vantaank 326761
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1800 Syksy D12-pojat FC WILD/Valkoin - Kasiysi/Valk Veikkolan Futiskentt 324520
 
2014-09-06 1815 Nelonen 1 EsPa/2 - Honka/Ribis Matinkylän TN 2 291604
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1815 Kolmonen 2 Honka/3 - NouLa Tapiolan tekonurmi 290954
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1900 Vitonen 2 GrIFK/2 - LePa Kauniaisten Jäähalli 291926
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1900 Kutonen 3 FC LP - DT-65 Leppävaaran tekonurm 292360
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-06 1905 Syksy D13-pojat FC WILD/Valkoin - KyIF Veikkolan Futiskentt 325323
Tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-06 1930 Syksy B-pojat 9 VJS/3 - PK-35/musta VJS- kenttä Vantaank 326805
 
2014-09-06 2045 LKKI35 I-HK - MPS/Pulmuset Itä-Hakkilan tn nap 296396
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1000 Syksy D12-tytöt VJS - PK-35 VJS- kenttä Vantaank 324696
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1000 Syksy C14-pojat JäPS/Valkoinen - PPS Koivusaaren tekonurm 325713
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1000 Syksy D12-pojat TuPS/KP75 YJ2 - Akilles Tuusulan UK TN nap 1 324585
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1030 Syksy C14-pojat VJS/2 Black - NJS/Sininen Myyrmäen Stadion 325712
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1030 Syksy C14-pojat GrIFK/City - LePa Kauniaisten Keskuske 325578
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1100 Syksy E11-pojat KOPSE/Vihreä - GrIFK/Black Itä-Hakkilan tn nap 321818
 
2014-09-07 1100 Syksy D12-pojat FC Kuusysi/sini - RiPS Mukkulan halli 324268
Tuomari: Lahti Lek    
 
2014-09-07 1100 Syksy C14-pojat FC Espoo - PK-35 Leppävaaran tekonurm 325533
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1115 Syksy D12-pojat KP-75/Atletico - KOPSE/Valkoinen Kalevan UP JP-NAP1 324547
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1115 Syksy B16-pojat KP-75/TuPS YJ - Honka/3 Tuusulan UK tekonurm 323624
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1145 LKKI35 JäPS/NicePower - PrimeBall Auto-Arita AREENA 296372
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1145 Syksy C14-tytöt FC Espoo/United - TuPS/Vihreät Leppävaaran tekonurm 323856
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1200 Syksy C14-pojat Honka - TPS/YJ Tapiolan tekonurmi 325474
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1200 Syksy C14-pojat VJS/2 White - FC WILD/Valkoin Myyrmäen Stadion 325799
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1200 Syksy D13-pojat MU - I-HK/Valkoinen Mäntsälän tekonurmi 325361
Tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    
 
2014-09-07 1215 N Kolmonen FCFJ - FC Kontu Hamarin nurmi 291219
Tuomari: Porvoo Pek    Avustava tuomari: Porvoo Pek    Avustava tuomari: Porvoo Pek    
 
2014-09-07 1215 Nelonen 1 I-HK/OMV - EPS Itä-Hakkilan TN 291606
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1245 Syksy A-pojat 9 JäPS/AC - KaPy Koivusaaren tekonurm 326581
 
2014-09-07 1245 Syksy C15-tytöt EPS - KP-75 Espoonlahden TN 1 324404
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1315 N Kolmonen Kasiysi - Gnistan Leppävaaran tekonurm 291220
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1315 B-pojat Ykkönen FC Espoo - RiPS Leppävaaran tekonurm 328804
 
2014-09-07 1330 Syksy C15-pojat VJS - FC Kuusysi Myyrmäen Stadion 325881
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1330 B-tytöt Ykkönen FC Espoo - Honka/2 Laaksolahden tn 328232
 
2014-09-07 1330 B-tytöt Ykkönen FC Kuusysi - KJP/YJ Kivimaan nurmi 328219
 
2014-09-07 1330 Syksy C14-pojat KOPSE - Ilves Hiekkaharjun UP nurm 325469
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1345 N Vitonen HooGee/Wellamot - BK-46 Matinkylän TN 2 292737
 
2014-09-07 1345 Syksy D12-tytöt KaPy - HPS Hansavalkama 324847
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1400 Syksy F9-pojat LoPa/Sininen - GrIFK/Green Asemanpellon PK 1 na 320729
 
2014-09-07 1400 B-pojat Ykkönen EPS - HJK/2 Espoonlahden TN 1 328751
 
2014-09-07 1415 Syksy A-pojat 9 EPS - HJK-j/East Sin Espoonlahden TN 2 326409
 
2014-09-07 1430 KKI40 FC Västnyland - HyPS Concarit Österbyn nurmi 292841
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-09-07 1430 Syksy D13-pojat FC Kuusysi - TiPS Jalkarannan nurmi 1 325147
Tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    
 
2014-09-07 1445 Syksy D12-pojat KoiPS - EPS/United Pun Havukosken JP-nurmi 324521
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1445 Syksy D12-pojat VJS/2 - Kasiysi VJS- kenttä Vantaank 324349
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1500 B-tytöt Ykkönen TiPS - PaRi Tikkurilan nurmi 328147
 
2014-09-07 1500 Syksy D12-pojat Honka/Vihreä - PPS Tapion nappula 2 323332
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1500 Syksy F9-pojat Honka/Akatemia - IIF Fotboll/Gul Tapion nappula 1 320582
 
2014-09-07 1500 B-pojat Ykkönen GrIFK - TPS 2 Kauniaisten Keskuske 328798
 
2014-09-07 1500 Kolmonen 1 LoPa - PK-35/VJS Harjun nurmi 290177
Tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-07 1500 Syksy KKI45 Loh NJS - LePa Klaukkalan uusTNnap1 323917
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1500 Syksy C15-pojat VJS/2 - Honka/Musta Myyrmäen Stadion 325926
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1500 Syksy C15-tytöt HooGee - LoPa Matinkylän TN 2 324093
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1500 Syksy F9-pojat ViTa - LePa/Vihreä Virkkalan nurmi 320583
 
2014-09-07 1500 Naisten Ykkönen VJS - YIlves Myyrmäen ylänurmi 333811
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1515 B-pojat Ykkönen Honka/2 - FC Haka j. YJ Otaniemi 328832
 
2014-09-07 1600 B-pojat Ykkönen FC Kuusysi - FCFJ/YJ Kivimaan nurmi 328733
 
2014-09-07 1600 Harrastesarja N KoiPS/Kottarais - Team Vanpa Havukosken JP-nurmi 306015
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1600 Syksy D12-tytöt ACK/03 - Kasiysi/0203 Urheilupuisto TN 324849
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-07 1600 B-tytöt SM lohk JäPS - HJK Järvenpään keskusnur 334203
 
2014-09-07 1600 Syksy E11-pojat EPS/White - FC WILD/Valkoin Espoonlahden seuroje 322075
 
2014-09-07 1615 Syksy D12-tytöt Honka - TuPS Tapion kenttä 324699
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1645 Syksy A-pojat 9 Honka/3 - Gnistan Tapiolan tekonurmi 326408
 
2014-09-07 1700 Syksy D12-pojat EBK - Honka/Haaste B Keski-Espoon TN 1 324226
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1700 Syksy KKI45 Loh PeVe - OPedot Mukkulan halli 323938
 
2014-09-07 1700 KKI50 FC Lohja - I-HK Asemanpellon PK 2 na 296315
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-07 1700 Harrastesarja N RiPS-Papat/Ever - Team oikeestilu Peltosaaren Harjoitu 306043
Tuomari: Riihimäki Rek    
 
2014-09-07 1700 Syksy D12-tytöt TiPS/Mustat - PPS Tikkurilan hiekka 324786
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1730 Syksy D12-pojat Honka/Leijonat - TiPS/Kobrat Mus Tapion kenttä 324380
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1730 Syksy C14-tytöt TiPS - SalPa/YJ Tikkurilan tekonurmi 326067
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1730 Syksy C14-tytöt EIF - FCFJ Österbyn nurmi 324492
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-09-07 1730 Syksy B16-pojat RiPS - EPS Riihimäen Pallokentt 323625
Tuomari: Riihimäki Rek    
 
2014-09-07 1730 Syksy F8-pojat LoPa/07 - MasKi/Valkoinen Asemanpellon PK 1 na 322939
 
2014-09-07 1730 Syksy C15-pojat LoPa - KäPa/AC Harjun nurmi 325925
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-07 1800 A-pojat Ykkönen GrIFK - PK K-U Kauniaisten Keskuske 329041
 
2014-09-07 1800 Syksy D12-pojat KaPy/EBK YJ - SibboV/Sininen Hansavalkama 324541
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1800 Syksy B-pojat 9 JäPS - TiPS Koivusaaren tekonurm 326678
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1805 Syksy F9-pojat FC Lohja/Valenc - LoPa/Valkoinen Asemanpellon PK 2 na 320580
 
2014-09-07 1810 Syksy B-pojat 9 EBK - TiPS/2 Keski-Espoon TN 1 326764
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1815 Kutonen 1 EsPa/NJA - FC Glid Matinkylän TN 2 292930
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1830 Syksy C15-tytöt Honka - TPS Tapiolan tekonurmi 323743
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1830 Syksy D12-pojat KoiPS/4U YJ - TiPS/Kilpa Havukosken JP-nurmi 324225
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1830 Ykkönen PK-35 Vantaa - HIFK Myyrmäen Stadion 305109
 
2014-09-07 1845 Syksy D13-pojat Honka/Tigers ke - LoPa/Valkoinen Tapion kenttä 325395
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 1845 Syksy C14-pojat PK K-U - FC Kuusysi Kalevan UP JP-nurmi 325471
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1845 KKI40 RiPS-Papat - SibboV Peltosaaren Harjoitu 292849
Tuomari: Riihimäki Rek    
 
2014-09-07 1845 KKI50 KoiPS - FC Vantaa Havukosken JP-nurmi 296314
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 1900 Vitonen 1 EPS/2 - OK Espoonlahden TN 1 291837
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-07 2000 Vitonen 3 KoiPS - RaKe Havukosken JP-nurmi 292016
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-07 2000 LKKI35 TuPS/Ladies - Honka/Maradonna Tuusulan UK TN nap 1 296401
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-08 1600 Kakkonen Eteläi EIF - Gnistan Tammisaaren Keskuske 297427
 
2014-09-08 1700 Syksy E10-pojat NuPS/Schalke - ViTa Vihdin kirkonk. nurm 321521
 
2014-09-08 1730 Syksy E10-pojat MasKi/Huuhkajat - Honka/Vihreä Masalan kupla 321526
 
2014-09-08 1800 Syksy F9-pojat PPS/Gepardit pu - KeiKa/Musta Vapaalanaukee nap 2 322405
 
2014-09-08 1800 Syksy E10-pojat KJS - Honka/Keltainen Helsingintien PK Kar 321410
 
2014-09-08 1800 Syksy C15-pojat EIF - FC Kuusysi/sini Österbyn nurmi 325929
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-09-08 1800 Syksy F8-tytöt VJS/Valkoinen - NJS/keltainen Vapaalanaukee nap 1 320558
 
2014-09-08 1800 Syksy D12-pojat LePa/Musta - NuPS/Haaste Kilonpuiston koulu 324314
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-08 1800 Syksy C15-tytöt NJS/PEP YJ2 - VJS/2 Klaukkalan uusi teko 324095
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-08 1800 Syksy E11-tytöt RaKe - KP-75/Koppikset Rajamäen nurmi nappu 322435
 
2014-09-08 1800 Syksy E10-tytöt LePa/Vihreä - Kasiysi/Tehotyt Perkkaanpuiston koul 321748
 
2014-09-08 1800 Syksy N Nelonen LoPa - JoKi Harjun nurmi 326239
 
2014-09-08 1800 Syksy E10-pojat RiPS/Sininen - NJS/Sin Taitoko Raviradan nurmi 7B 321361
 
2014-09-08 1800 Syksy F9-pojat NJS/United Sin - GrIFK/France Klaukkalan NJS-halli 320646
 
2014-09-08 1800 Syksy F8-tytöt NJS/sininen - PPS/Flamingot Klaukkalan NJS-halli 320557
 
2014-09-08 1800 Syksy D13-pojat BK-46/Väst4 YJ - PK-35 Karjaan tekonurmi 325185
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    Avustava tuomari: Väst-Nyland Vnfd    Avustava tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-09-08 1800 Syksy D12-pojat IIF Fotboll - EIF Inkoon urheilukenttä 324311
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-09-08 1800 Syksy E11-tytöt GrIFK/White - TiPS/Tehotytöt Kauniaisten Jh TNnap 322276
 
2014-09-08 1800 Syksy C15-pojat TiPS/Haaste - HyPS/Punainen Tikkurilan hiekka 326039
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-08 1800 Syksy F9-pojat KOPSE - EVU/Punainen Kalmuurin tekonurmi 320645
 
2014-09-08 1800 Syksy F8-pojat PPS/Kotkat - LoPa/valkoinen Vapaalanaukeen nap 3 320489
 
2014-09-08 1800 Syksy D12-pojat JäPS - HJK-j/City sin Lukion tekonurmi 324270
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-08 1815 Syksy D12-pojat JoKi/AC - PPJ/United Rebe Intersport Puhos Are 323335
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-08 1815 Syksy E10-pojat PPS/Hait Val - NJS/SPORTING Kenraalinpuiston nap 321467
 
2014-09-08 1830 Syksy E11-pojat MasKi/Pumat 1 - Honka/FC Barca Framnäsin nurmi nap 321873
 
2014-09-08 1830 Syksy B-pojat 9 HyPS - PK-35/musta Perttulan UP nurmi 326814
 
2014-09-08 1830 Syksy N Nelonen RiPS - KOPSE Riihimäen Pallokentt 326193
 
2014-09-08 1845 A-pojat Ykkönen JäPS - HPS Koivusaaren tekonurm 329019
 
2014-09-08 1845 Syksy E10-pojat MasKi/Huuhkajat - NJS/Mu Taitokou Masalan kupla 321286
 
2014-09-08 1845 Syksy C14-tytöt ACK - HyPS/Punainen Urheilupuiston nurmi 323837
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-08 1855 Syksy F9-tytöt VJS/Valkoinen - PPS/Flamingot Vapaalanaukee nap 1 320829
 
2014-09-08 1855 Syksy F9-pojat NJS/United kel - TiPS/Palloninja Klaukkalan NJS-halli 322404
 
2014-09-08 1855 Syksy F9-pojat VJS/Ylästö Pun - Akilles/Vihreä Vapaalanaukee nap 2 322406
 
2014-09-08 1900 Syksy E11-pojat HooGee/Pantteri - KaPy/Bayern Mün Haukilahden palloken 322115
 
2014-09-08 1900 Syksy D13-pojat MU/Musta - Nopsa Mäntsälän tekonurmi 325427
Tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    
 
2014-09-08 1900 Syksy C14-tytöt FCFJ - PPJ Porvoon Pallokenttä 323866
Tuomari: Porvoo Pek    
 
2014-09-08 1900 Syksy D12-pojat NJS/Harraste - LePa/Keltainen Klaukkalan nurmi 323292
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-08 1900 Syksy E11-pojat Kasiysi/White - EPS/Maalik Pun Laaksolahden halli n 321921
 
2014-09-08 1900 Syksy E10-pojat LePa/Vihreä - NJS/05 United m Laaksolahden halli n 321428
 
2014-09-08 1905 Syksy E11-pojat LePa/Punainen - KJS/Valkoinen Perkkaanpuiston koul 321980
 
2014-09-08 1915 Syksy C14-pojat NJS - TiPS Klaukkalan uusi teko 325581
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-08 1950 Syksy F9-tytöt VJS/Punainen 06 - EBK/Delfiinit s Vapaalanaukee nap 1 322910
 
2014-09-08 2000 Nelonen 1 Team Grani - MasKi Kauniaisten Keskuske 291609
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-08 2000 Syksy D13-pojat TuPS/KP-75 YJ - JäPS/Valkoinen Tuusulan UK TN nap 1 325429
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-08 2000 Nelonen 2 Pathoven - KoiPS/Cold Star Tikkurilan tekonurmi 291745
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-08 2000 Syksy D12-pojat Kasiysi/Valk - EsPa Karakallion TN 324523
 
2014-09-08 2015 KKI35 Perus 2 PEP - Kasiysi Metsämaan tekonurmi 292970
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-08 2015 Kutonen 2 OK/Kiksi2 - Kasiysi/KeKe Olarin koulu 292273
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-08 2030 Syksy C15-pojat NJS - MU Klaukkalan uusi teko 326042
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-08 2030 KKI40 HyPS Concarit - SibboV Kankurin tekonurmi 292838
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-08 2045 Kutonen 4 SibboV/3 - NJS/2 Söderkullan tekonurm 292437
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-08 2100 Syksy N Nelonen RiRa - LePa/United Myyrmäen Stadion 326195
 
2014-09-09 1730 Syksy E11-tytöt EBK/Tiikerit or - GrIFK/Green Keski-Espoon TN 2 na 322448
 
2014-09-09 1730 Syksy E10-pojat PEP/Valkoiset - VJS/Martinlaaks Metsämaa TN nap 1 321573
 
2014-09-09 1730 Syksy E10-tytöt PEP/Barcelona - HooGee/Pandat Metsämaa TN nap 2 321785
 
2014-09-09 1745 Syksy D13-tytöt JäPS/Valkoinen - MU Koivusaaren tekonurm 324948
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 1800 Syksy C14-tytöt TiPS/Timantit V - SibboV Tikkurilan hiekka 323831
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 1800 Syksy C14-pojat AskU - LePa/Vihreä Monninkylän nurmi 323256
Tuomari: Porvoo Pek    
 
2014-09-09 1800 Syksy N Nelonen Team Vanpa - TiPS/2 Myyrmäen hiekka 326238
 
2014-09-09 1800 Syksy C14-pojat HyPS/Punainen - LoPa Kankurin tekonurmi 325802
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 1800 Syksy E10-pojat ToBK - Kasiysi/White Ernestas kenttä 321353
 
2014-09-09 1800 Syksy D13-pojat FC WILD - EPS/United Pun Lapinkylän nurmi 325243
Tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-09 1800 Syksy F9-pojat LePa/Vihreä - Honka/Akatemia Lintulaakson koulun 320587
 
2014-09-09 1800 Syksy D12-pojat NJS/Haaste - HooGee/Haukat Rajamäen TN nap 2 324524
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 1800 Harrastesarja N Team Vanpa - KJS/Pyryharakat Vapaalanaukee nap 1 306019
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-09 1800 Syksy D12-pojat TuPS/03 - VJS Tuusulan UK TN nap 1 324198
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 1800 Syksy D12-pojat LoPa - FC Espoo/YJ Asemanpellon PK 1 323989
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-09 1800 Syksy C14-pojat KOPSE/Millenium - LPS/Vihreä Leppäkorven koulu n2 323245
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 1800 Kolmonen 1 FC HIK - EsPa Rukki Arena 290180
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    Avustava tuomari: Väst-Nyland Vnfd    Avustava tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-09-09 1800 Syksy D13-pojat EsPa/HooGee YJ2 - Honka/Tigers ke Espoonlahden seuroje 325401
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-09 1800 Syksy E10-pojat VJS/Myyrmäki - HooGee/T Siniva Vapaalanaukee nap 2 321328
 
2014-09-09 1800 Syksy F9-pojat MasKi/Valkoiset - VJS/Myyrmäki Framnäsin nurmi nap 320773
 
2014-09-09 1800 Syksy D12-pojat KelA - LoPa/Spain Kellokosken kenttä 323293
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 1800 Kolmonen 2 Allianssi Vanta - Honka/3 Tikkurilan nurmi 290961
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 1800 Syksy F8-pojat NJS/Oranssi - LoPa/07 Klaukkalan NJS-halli 322941
 
2014-09-09 1800 Syksy E11-pojat LePa/Valkoinen - EBK/Spiders Sin Perkkaanpuiston koul 322117
 
2014-09-09 1800 Syksy E10-pojat KyIF - EsPa/Vuorikotka Urheilupuisto TN nap 321291
 
2014-09-09 1800 Syksy F9-pojat TiPS/Palloninja - NuPS/Barca sin Hiekkaharjun UP hiek 320649
 
2014-09-09 1800 Harrastesarja N LePa/Lepakot - RiPS-Papat/Ever Kilonpuiston koulu 306047
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-09 1800 Syksy C15-tytöt LoPa - MPS/2 Asemanpellon PK 2 324094
Tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-09 1810 Syksy D12-pojat MasKi - KyIF/Live Heikkilän nurmi 324312
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-09 1815 Kolmonen 1 NuPS - EBK Ratapuisto 290183
Tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-09 1815 Syksy N Nelonen RiSa - NuPS Riihimäen Pallokentt 326264
 
2014-09-09 1815 Syksy D13-tytöt NuPS - TiPS Nummelan uimahallin 324877
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-09 1830 Syksy D12-tytöt EBK - KP-75/Kiitäjät Keski-Espoon TN 1 324704
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-09 1830 Syksy C14-tytöt RaKe/JoKi YJ - LPS Rajamäen nurmi 323803
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 1830 Harrastesarja M FC Lost Boys - Projectus Team Tähtelän kenttä 296554
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-09-09 1845 Syksy E10-pojat NJS/Mu Taitokou - GrIFK/Liverpool Klaukkalan NJS-halli 321288
 
2014-09-09 1900 Syksy D12-pojat GrIFK/White - FCFJ/Sininen Kauniaisten Jäähalli 324350
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-09 1900 Syksy D13-tytöt JäPS - PK-35 Koivusaaren tekonurm 324136
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 1905 Harrastesarja M HäPS - Lähiön Ääni Vapaalanaukee nap 1 296460
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-09 1905 Syksy E11-tytöt VJS/Keltainen - LePa/Kultakengä Vapaalanaukee nap 2 322311
 
2014-09-09 1905 Syksy E10-pojat KOPSE - NJS/ATHLETIC Kalmuurin tekonurmi 321496
 
2014-09-09 1905 Syksy D12-pojat KOPSE/Valkoinen - Akilles/Valkoin Kalmuurin tekonurmi 324552
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 1905 Syksy KKI45 Loh LePa - GrIFK Perkkaanpuiston koul 323918
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-09 1910 Syksy D13-pojat SibboV/Sininen - PEP Söderkullan TN nap 2 325365
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 1910 Syksy D12-pojat SibboV/Sininen - KP-75/Atletico Söderkullan TN nap 1 324551
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 1915 Syksy E11-pojat KyIF - FC WILD/Sininen Urheilupuisto TN nap 321822
 
2014-09-09 1930 Syksy B-tytöt 9 FC Västnyland - KP-75/Jaguaarit Karjaan tekonurmi 323356
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-09-09 1930 Syksy N Nelonen Tikka - PuiU/Venus Kaitaan hiekka 326190
 
2014-09-09 1945 Nelonen 1 FC Babylon/X - TiPS Keski-Espoon TN 1 291610
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-09 1945 Syksy N Nelonen LePa - OPedot Leppävaaran hiekka 326192
 
2014-09-09 1945 KKI50 FC Vantaa - FC Lohja Hiekkaharjun UP hiek 296320
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 1950 Syksy E10-pojat NJS/05 United m - MasKi/05 Mustat Klaukkalan NJS-halli 321430
 
2014-09-09 2000 Syksy B16-pojat Honka/3 - RiPS Karakallion TN 323627
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-09 2000 Vitonen 3 IVU - HooGee/3 Tikkurilan tekonurmi 292021
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 2000 Kutonen 1 MasKi/2 - FC Glid Framnäsin hiekka 292185
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-09 2010 Syksy E10-pojat LePa/Valkoinen - GrIFK/QPR Kilonpuiston koulu 321574
 
2014-09-09 2015 Kutonen 3 KeiKa - PuM Kenraalinpuiston tn 314436
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-09 2015 KKI35 Perus 3 KKP - KelA Rajamäen tekonurmi 293012
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 2030 KKI50 HyPS Concarit - FCD Kankurin tekonurmi n 296318
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 2030 Syksy B17-tytöt SibboV - RiPS Söderkullan tekonurm 323706
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 2100 KKI50 I-HK - EPS Itä-Hakkilan tn nap 296319
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 2100 Kutonen 5 JoKi/3 - PK-09 Intersport Puhos Are 292512
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-09 2100 Harrastesarja M Snapping knees - FC 53 Veikkolan Futisnappu 296556
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-09 2105 KKI35 Perus 1 Honka - MasKi A-Link Arena 292885
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-10 1730 Syksy F9-pojat I-HK/valkoinen - KeiKa/Keltainen Itä-Hakkilan tn nap 320647
 
2014-09-10 1730 Syksy E11-pojat VJS/Myyrmäki Va - PPS/Salamanteri Vapaalanaukee nap 2 322144
 
2014-09-10 1800 Syksy F9-pojat IIF Fotboll/Gul - Kasiysi/White Inkoon Museokentän n 320585
 
2014-09-10 1800 Syksy D13-pojat EIF - LoPa Tenala plan 325328
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    Avustava tuomari: Väst-Nyland Vnfd    Avustava tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-09-10 1800 Syksy E10-tytöt KOPSE/0405 vihr - LePa/Musta Kalmuurin tekonurmi 321694
 
2014-09-10 1800 Syksy F9-tytöt ACK - NJS/Tähtitytöt Urheilupuisto TN nap 320830
 
2014-09-10 1800 A-pojat Ykkönen PK-35 Vantaa/YJ - FC Espoo Vapaalanaukeen nurmi 329035
 
2014-09-10 1800 Syksy C14-pojat HyPS - KäPa/AC Barca Kankurin tekonurmi 325537
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-10 1800 Syksy D13-pojat LePa - IIF Fotboll Kilonpuiston koulu 325327
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-10 1800 Syksy C15-pojat TiPS - HJK Hakunilan UP nurmi 324423
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-10 1800 Syksy E10-tytöt EBK/Delfiinit v - Honka/Tiikerit Keski-Espoon TN 1 na 321692
 
2014-09-10 1800 Syksy E11-pojat GrIFK/United - Honka/Haaste Mu Kauniaisten Jh TNnap 321919
 
2014-09-10 1800 Syksy F9-pojat FCFJ/Valkoinen - ViTa Kokonniemen tekonurm 320586
 
2014-09-10 1800 Syksy C14-pojat FC Espoo/United - NuPS/GT Leppävaaran tekonurm 325629
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-10 1800 Syksy D13-pojat KyIF - Honka/Tigers Kuusalan hiekka 325330
Tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-10 1800 Syksy E11-pojat LoPa/musta - KJS/Sininen Asemanpellon PK 1 na 322927
 
2014-09-10 1800 Syksy E10-pojat NJS/DYNAMO - TiPS/Salamat Klaukkalan NJS-halli 321621
 
2014-09-10 1800 Syksy E10-pojat LoPa - LePa/Musta05 Asemanpellon PK 1 na 321330
 
2014-09-10 1800 Syksy E10-tytöt VJS/2 - PEP/Barcelona Vapaalanaukee nap 1 321709
 
2014-09-10 1800 Syksy B-pojat 9 NJS/2 - RiPS/Valkoinen Klaukkalan uusi teko 326769
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-10 1815 Syksy E10-tytöt Tikka/Musta - KaPy/Kotkat sin Espoonlahden TN 1 na 323541
 
2014-09-10 1815 Syksy D12-pojat Tikka/Blue - IVU Espoonlahden TN 1 na 323766
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-10 1830 Syksy C15-pojat HyPS - JoKi Kankurin nurmi 325960
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-10 1830 Syksy C15-tytöt JäPS - Gnistan/HPS YJ Koivusaaren tekonurm 324038
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-10 1830 Syksy B-pojat 9 BK-46 - FC POHU Karjaan tekonurmi 326735
 
2014-09-10 1830 Syksy F8-pojat FC Lohja/Malaga - ViTa Rantakenttä 2 322471
 
2014-09-10 1830 Syksy E11-tytöt PEP/Rubiinit - PPS/Pelikaanit Metsämaa TN nap 1 322312
 
2014-09-10 1830 Syksy E10-pojat NJS/SPORTING - Honka/Blues Rajamäen TN nap 1 321459
 
2014-09-10 1830 Syksy F9-pojat FC Lohja/Real - IIF Fotboll/Blå Asemanpellon PK 2 na 320788
 
2014-09-10 1835 Syksy E11-pojat VJS/Myyrmäki Pu - KoiPS/Haukat Si Vapaalanaukee nap 2 321924
 
2014-09-10 1855 Syksy E10-pojat FCFJ/Valkoinen - FC Reipas/Orans Kokonniemen tekonurm 322361
 
2014-09-10 1900 Kutonen 3 FC Karzinkarjut - FC LP Leppävaaran hiekka 292363
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-10 1900 Syksy F9-pojat GrIFK/Green - NuPS/Everton Kauniaisten Jh TNnap 320761
 
2014-09-10 1905 Syksy E11-pojat NJS/Musta - EPS/Punainen Klaukkalan NJS-halli 322504
 
2014-09-10 1905 Syksy E10-pojat VJS/Martinlaaks - GrIFK/Red Vapaalanaukee nap 1 321466
 
2014-09-10 1930 Syksy C14-pojat EBK - NuPS/Vasarat Bl Keski-Espoon TN 1 325803
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-10 1930 Syksy B-pojat 9 FC Kuusysi/sini - JoKi/2 Kisapuiston TN 326810
 
2014-09-10 1930 Syksy B-tytöt 9 HyPS - JoKi/YJ Kankurin tekonurmi 326127
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-10 1940 Syksy D12-pojat PPS - EPS/United Val Vapaalanaukee nap 2 323333
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-10 1945 KKI35 Perus 3 KoPa - PeVe Jokivarren hiekka 293010
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-10 2000 Syksy C14-pojat FC WILD - EBK/Honka YJ Veikkolan Futiskentt 325626
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-10 2000 Syksy D12-tytöt Kasiysi/0203 - I-HK Laaksolahden halli 324850
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-10 2000 Kutonen 5 AC JazzPa - NouLa/Huijkka Koivusaaren tekonurm 292511
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-10 2000 Syksy D13-tytöt FC Espoo/United - FC Loviisa Karakallion TN 324139
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-10 2000 Syksy E11-tytöt FCFJ/Valkoinen - HyPS Kokonniemen tekonurm 322434
 
2014-09-10 2005 Syksy D12-tytöt ACK/03 - IIF Fotboll Urheilupuisto TN 324853
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-09-10 2015 KKI35 Perus 2 Kilo IF - LePa Tapiolan hiekka 292968
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-10 2025 LKKI35 Honka/Maradonna - I-HK Tapiolan tekonurmi n 296367
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-10 2030 Kutonen 4 I-HK/A-Live - RT-88 Itä-Hakkilan TN 292439
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-10 2030 KKI35 Perus 1 KasvU - KaPy Kauniaisten Jäähalli 292890
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-10 2030 Nelonen 2 RiRa - EPS/Rivals Myyrmäen Stadion 291744
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-09-10 2030 Syksy KKI45 Ylä SibboV - HyPS Concarit Söderkullan tekonurm 323894
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-10 2045 Kutonen 4 KP-75/SaPo - SibboV/3 Kalevan UP JP-nurmi 292435
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-09-10 2100 Nelonen 2 SalReipas/Akate - OPedot Mukkulan halli 291746
Tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    
 
Tuomaritoiminta - Ottelu/Tuomarit