FI
  SE
  UK
Etusivu Liitto/Piiri Seurat Joukkueet Sarjat Ottelut Tuomarit Ohje Tapahtumat Kirjaudu
SPL Uusimaa     2014-7-25    



 Etusivu

 Liitto/Liitto/Piiri

 Sarjat

 Tapahtumat

 Ottelut

 Tuomaritoiminta

 Seurat

 Joukkueet

 Henkilöt

 Kirjaudu

  FI   SE   UK

TUOMARITOIMINTA

  Vapaat ottelut

  Ottelu/Tuomarit

  Erotuomarikerhot


Erotuomarikerho
-
bb
Pvm Klo Sarja KotiVieras Kenttä
2014-07-25 1430 A-pojat SM Honka - JJK Tapiolan tekonurmi 316462
 
2014-07-25 1830 Naisten Ykkönen FC Kuusysi - VJS Kivimaan nurmi 297297
 
2014-07-25 1930 Kolmonen 3 Reipas - FC Vantaa Radiomäen nurmi 291052
Tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    
 
2014-07-26 1300 Nelonen 2 OPedot - EPS/Rivals Orimattilan keskuske 291703
Tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    
 
2014-07-26 1300 Nelonen 1 EPS - Team Grani Espoonlahden TN 2 291567
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-26 1400 Naisten Kakkone ACK - Lieto Kirkkonummen Keskusn 300388
 
2014-07-26 1500 Naisten Kakkone EBK - FC Hertta Keski-Espoon TN 1 302648
 
2014-07-26 1600 Kakkonen Itäine PK K-U - FC Kuusysi/Laht Kalevan UP nurmi 302444
 
2014-07-26 1600 Kakkonen Eteläi Pallohonka - EIF Tapiolan tekonurmi 297436
 
2014-07-26 1600 Kolmonen 2 SibboV - NouLa Nikkilän keskusnurmi 290923
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-26 1600 Naisten Kakkone JäPS - JyPK /2 Järvenpään keskusnur 302702
 
2014-07-26 1600 Naisten Kakkone EIF - NiceF 2 Tammisaaren Keskuske 300398
 
2014-07-26 1600 Naisten Ykkönen TiPS - TuWe Tikkurilan nurmi 297281
 
2014-07-26 1815 Nelonen 1 EsPa/2 - MasKi Matinkylän TN 2 291570
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-26 1815 Nelonen 1 Honka/Ribis - TiPS Tapiolan tekonurmi 291569
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-27 1215 Nelonen 1 I-HK/OMV - Kasiysi/Rocky Itä-Hakkilan TN 291572
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-27 1315 N Kolmonen Kasiysi - FC POHU Leppävaaran tekonurm 291186
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-27 1330 B-tytöt SM lohk Honka - NiceF Tapiolan tekonurmi 298174
 
2014-07-27 1700 Syksy KKI45 Loh PeVe - KoiPS Kivimaan nurmi 323931
 
2014-07-27 1830 Veikkausliiga FC Honka - TPS Tapiolan nurmi 1 296756
 
2014-07-27 1830 Kakkonen Eteläi BK-46 - FC Espoo Karjaan keskusnurmi 297479
 
2014-07-27 2000 N Kolmonen KoiPS - FC Kontu Havukosken JP-nurmi 291128
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-28 1800 Syksy B-tytöt 9 TiPS/2 - HPS Tikkurilan hiekka 326090
 
2014-07-28 1800 Syksy D12-pojat LePa/Musta - MasKi Kilonpuiston koulu 324288
 
2014-07-28 1800 Syksy D13-pojat FC Reipas/Musta - I-HK/Valkoinen Launeen nurmi 325340
 
2014-07-28 1800 Syksy B16-pojat Honka/3 - KP-75/TuPS YJ Tapiolan hiekka 323609
 
2014-07-28 1815 Syksy D12-tytöt PPS - Gnistan Kenraalinpuiston nap 324764
 
2014-07-28 1900 Vitonen 2 FC Babylon/Z - FC Linnunpojat Solvallan tekonurmi 291901
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-28 1930 Nelonen 2 Lahen Pojat JS - JoKi Radiomäen nurmi 291706
Tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    
 
2014-07-28 2000 Kutonen 5 NouLa/Huijkka - PK-09 Koivusaaren tekonurm 292485
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-28 2000 Vitonen 3 RaKe - RiRa/Ug 09 Rajamäen tekonurmi 291992
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-28 2000 Nelonen 1 Team Grani - FC HIK/2 Kauniaisten Keskuske 291573
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-28 2000 Syksy B-tytöt 9 HyPS - VJS/2 Kankurin nurmi 326091
 
2014-07-28 2015 Kutonen 2 OK/Kiksi2 - PEF Olarin koulu 292246
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-28 2030 KKI50 HyPS Concarit - FC Vantaa Kankurin tekonurmi n 296297
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-28 2045 Kutonen 4 SibboV/3 - I-HK/A-Live Söderkullan tekonurm 292416
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-28 2100 Kutonen 3 RiRa/VGS - Kasiysi/Rovers Myyrmäen Stadion 292334
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-29 1630 Syksy B-pojat 9 FC Reipas - Honka/3 Kivimaan nurmi 326682
 
2014-07-29 1800 Syksy D13-pojat LePa/Vihreä - EPS/United Val Kilonpuiston koulu 325375
 
2014-07-29 1800 Syksy D12-pojat FCFJ/Sininen - EPS/Tornadot Porvoon Pallokenttä 324325
 
2014-07-29 1815 Kolmonen 1 NuPS - HPS Kuoppanummen nurmi 290148
Tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-07-29 1830 Syksy D13-pojat PK K-U - BK-46/Väst4 YJ Kalevan UP JP-nurmi 325148
 
2014-07-29 1830 Vitonen 4 RiSa - KP-75 Riihimäen Pallokentt 292081
Tuomari: Riihimäki Rek    Avustava tuomari: Riihimäki Rek    Avustava tuomari: Riihimäki Rek    
 
2014-07-29 1830 Kolmonen 1 FC HIK - LoPa Rukki Arena 290150
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    Avustava tuomari: Väst-Nyland Vnfd    Avustava tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-07-29 1830 Syksy C14-tytöt RaKe/JoKi YJ - Gnistan/GPS Uni Rajamäen nurmi 323771
 
2014-07-29 1830 Syksy B-pojat 9 BK-46 - FC POHU Karjaan tekonurmi 326735
 
2014-07-29 1845 Syksy D12-pojat EsPa/Hoogee YJ - FC Espoo/YJ Espoonlahden seuroje 323954
 
2014-07-29 1900 Vitonen 1 FC RaHi - FC Lohja Nummen nurmikenttä 291769
Tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-07-29 1900 Kolmonen 2 Allianssi Vanta - Pöxyt Tikkurilan nurmi 290926
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-29 1905 Syksy D12-pojat FCFJ/Valkoinen - KyIF/AC Porvoon Pallokenttä 324362
 
2014-07-29 1915 Kutonen 1 ViTa - VeVe Virkkalan nurmi 292161
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-07-29 1930 Syksy B-pojat 9 FC Reipas/2 - JoKi/2 Jalkarannan nurmi 2 326780
 
2014-07-29 1930 Syksy C15-pojat FC Reipas - FC Espoo/2 Jalkarannan nurmi 1 325856
 
2014-07-29 1945 Kutonen 1 FC Glid - Tolsa Österbyn nurmi 292163
Tuomari: Väst-Nyland Vnfd    
 
2014-07-29 1945 Nelonen 1 FC Babylon/X - Honka/Ribis Keski-Espoon TN 1 291575
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-29 2000 Kutonen 1 MasKi/2 - LJK Framnäsin nurmi 292164
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-07-29 2000 Vitonen 3 IVU - KoiPS Tikkurilan tekonurmi 291994
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-29 2030 Nelonen 2 FC Korso/United - OPedot Kalmuurin tekonurmi 291710
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-29 2100 KKI35 Valio NJS - I-HK Klaukkalan uusi teko 292805
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-30 1800 Syksy B-pojat 9 Tikka - Atlantis FC Espoonlahden TN 1 326826
 
2014-07-30 1800 Syksy D12-pojat HyPS - SibboV Kankurin tekonurmi n 324243
 
2014-07-30 1800 Syksy D13-pojat RaKe - Honka/Leopardit Rajamäen nurmi nappu 325341
 
2014-07-30 1800 Syksy D12-tytöt FC Kuusysi - TuPS Jalkarannan nurmi 1 324673
 
2014-07-30 1830 Harrastesarja N KJS/Pyryharakat - PrimeBall Helsingintien PK Kar 305999
Tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-07-30 1900 Syksy D13-pojat PPS - MasKi/La Furia Myyrmäen Stadion nap 325377
 
2014-07-30 1900 Vitonen 4 Naseva - I-HK/Reserve Nastolan UK nurmi 292082
Tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    Avustava tuomari: Lahti Lek    
 
2014-07-30 1900 Kutonen 3 FC LP - Kilo IF/1 Leppävaaran hiekka 292333
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-30 1900 Syksy D13-tytöt EIF - FCFJ/Sininen Tenala plan 324944
 
2014-07-30 1915 Syksy B-pojat 9 RiPS/Valkoinen - LePa/FCKasiysi Riihimäen Pallokentt 326771
 
2014-07-30 1915 Vitonen 4 KelA - KoPa Kellokosken kenttä 292084
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-30 1915 Nelonen 1 MasKi - FC Espoo/2 Kirkkonummen Keskusn 291578
Tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-07-30 1930 Syksy D12-pojat FC Reipas/Raita - TuPS/KP75 YJ2 Kivimaan nurmi 324565
 
2014-07-30 1945 B-tytöt Ykkönen FC Espoo - FC Viikingit Matinkylän TN 2 328215
 
2014-07-30 2000 Syksy D12-tytöt Kasiysi/Timanti - MPS/Keltainen Laaksolahden halli 324720
 
2014-07-30 2000 Vitonen 3 FC Vantaa/Tumu - HooGee/3 Tikkurilan tekonurmi 291995
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-30 2015 Kutonen 3 FC Karzinkarjut - CF DR Leppävaaran hiekka 292336
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-30 2030 Syksy N Nelonen RiRa - KP-75/InterMill Myyrmäen Stadion 326159
 
2014-07-30 2030 Harrastesarja M FC Beast - Snapping knees Tikkurilan pikkuteko 296523
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-31 1730 Syksy D12-pojat JoKi - FC Loviisa Intersport Puhos Are 324245
 
2014-07-31 1800 Syksy N Nelonen LePa/United - LePa Leppävaaran tekonurm 326155
 
2014-07-31 1800 Syksy D13-pojat LoPa - IIF Fotboll Asemanpellon PK 1 325303
 
2014-07-31 1800 Syksy B17-tytöt FCFJ - Honka/9900 Haas Kokonniemen nurmi 323670
 
2014-07-31 1800 Syksy D13-pojat Honka/Musta - PK-35 Espoonlahden TN 1 325150
 
2014-07-31 1800 Harrastesarja M Projectus Team - FC Askel Suvelan hiekka 296522
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-31 1830 Kutonen 5 Jäppärä - JoKi/3 Järvelän nurmi 292487
Tuomari: Lahti Lek    
 
2014-07-31 1830 Kutonen 2 Kasiysi/KeKe - HC - MD Leppävaaran hiekka 292243
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-31 1845 Vitonen 1 OK - BK-46/2 Olarin koulu 291814
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-31 1900 Kolmonen 3 HyPS - HerTo Kankurin nurmi 291059
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-31 1900 Kolmonen 3 FC Vantaa - KOPSE Tikkurilan nurmi 291057
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-31 1900 Syksy N Nelonen KOPSE - PuiU/Venus Jokivarren hiekka 326154
 
2014-07-31 1900 Kutonen 3 PuM - FC Kyllikki Kivenlahden hiekka 314430
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-31 1900 Kutonen 4 NJS/2 - TuPS/2 Klaukkalan uusi teko 292415
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-31 1900 N Kolmonen NJS - HPS Klaukkalan nurmi 291191
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-31 1900 Kutonen 2 Kilo IF/2 - EBK/3 Tapiolan hiekka 302718
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-31 1910 Harrastesarja M TaPo - FC 53 Suvelan hiekka 296526
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-31 1930 Syksy B-pojat 9 Kasiysi - FC HIK Espoonlahden TN 1 326610
 
2014-07-31 1930 Nelonen 2 Akilles - RiRa Porvoon keskusnurmi 291708
Tuomari: Porvoo Pek    Avustava tuomari: Porvoo Pek    Avustava tuomari: Porvoo Pek    
 
2014-07-31 1930 Syksy A-pojat 9 EIF - TuPS/KP-75 YJ Österbyn nurmi 326380
 
2014-07-31 1945 Vitonen 2 Kasiysi/TN - IVPA Leppävaaran hiekka 291900
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-31 2000 Nelonen 2 JäPS/2 - SalReipas/Akate Koivusaaren tekonurm 291707
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-31 2000 Syksy B-tytöt 9 JoKi/YJ - ACK Intersport Puhos Are 326088
 
2014-07-31 2000 KKI50 FCD - GrIFK Kalevan UP JP-NAP1 296296
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-31 2015 Kutonen 2 KAKE - ViTa/2 Tapiolan hiekka 292245
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-31 2015 Kutonen 2 EPS/RPS - OT-77 Kivenlahden hiekka 292242
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-31 2030 Nelonen 2 I-HK/M09 - Pathoven Itä-Hakkilan TN 291705
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-31 2030 KKI35 Valio Team Grani - FC Lohja Kauniaisten Jäähalli 292783
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-07-31 2045 Kutonen 5 Ares -86 - FC Tuusula Kankurin tekonurmi 293049
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-07-31 2100 KKI35 Valio PK-50 - Team Vanpa Tikkurilan tekonurmi 293689
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-08-01 1730 Syksy C14-tytöt VJS - FC Espoo Vapaalanaukeen nurmi 323773
 
2014-08-01 1800 Vitonen 4 AskU - Apollo Monninkylän nurmi 292083
Tuomari: Porvoo Pek    Avustava tuomari: Porvoo Pek    Avustava tuomari: Porvoo Pek    
 
2014-08-01 1800 Syksy C14-pojat LePa - FCFJ/4U YJ Leppävaaran tekonurm 325552
 
2014-08-01 1800 Syksy D12-pojat Honka/Leijonat - HaRi/Red Tapion kenttä 324359
 
2014-08-01 1800 Syksy A-pojat 9 EBK - FC Kontu Keski-Espoon TN 1 326463
 
2014-08-01 1800 Syksy D12-tytöt FC Kuusysi/Valk - TiPS/Mustat Pajulahti nurmi 1 324762
 
2014-08-01 1800 Syksy D13-tytöt FC Espoo/United - JäPS Leppävaaran tekonurm 324119
 
2014-08-01 1800 Harrastesarja N FC Eiliset - MasKi/Ladies Hakunilan UP hiekka 306000
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-08-01 1800 Vitonen 1 FC Lohja - FC RaHi Virkkalan nurmi 291811
Tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    Avustava tuomari: L-uusimaa Luek    
 
2014-08-01 1800 Syksy D12-tytöt JäPS - HyPS Lukion tekonurmi 324761
 
2014-08-01 1800 Syksy C15-tytöt FC Espoo/United - Gnistan/HPS YJ Rastaalan hiekka 324408
 
2014-08-01 1800 Syksy D12-pojat TuPS/03 - VJS Tuusulan UK TN nap 1 324198
 
2014-08-01 1815 Naisten Kakkone FC Espoo - EBK Laaksolahden tn 302635
 
2014-08-01 1830 Kutonen 5 RiPS/2 - MU Peltosaaren YU-kentt 292486
Tuomari: Riihimäki Rek    
 
2014-08-01 1830 Kakkonen Itäine FC Kuusysi/Laht - Atlantis Kisapuiston nurmi 302433
 
2014-08-01 1830 Kakkonen Eteläi EIF - Klubi/04 Tammisaaren Keskuske 297446
 
2014-08-01 1830 Kolmonen 3 NJS - Reipas Klaukkalan nurmi 291058
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-08-01 1830 Kakkonen Eteläi GrIFK - FC Espoo Kauniaisten Keskuske 297367
 
2014-08-01 1845 KKI35 Valio RiPS-Papat - JäPS Peltosaaren Harjoitu 292786
Tuomari: Riihimäki Rek    
 
2014-08-01 1900 Kolmonen 2 NouLa - Töölön Taisto Koivusaaren tekonurm 290927
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-08-01 1900 Syksy D12-pojat KaPy - PuiU/Akatemia Hansavalkama 324152
 
2014-08-01 1900 Kutonen 4 RT-88 - PuPo Tikkurilan tekonurmi 292413
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-08-01 1900 Syksy D12-pojat RiPS - HJK-j City sin Raviradan nurmi 9 324244
 
2014-08-01 1900 Syksy A-pojat 9 KoiPS - PuiU Havukosken JP-nurmi 326462
 
2014-08-01 1905 Syksy D12-pojat JäPS/Valkoinen - Akilles Lukion tekonurmi 324564
 
2014-08-01 1905 Syksy D12-pojat TuPS/KP75 YJ - FC Loviisa/Sin Tuusulan UK TN nap 1 324360
 
2014-08-01 1915 Harrastesarja N MU/FC Gasellit - I-HK Mäntsälän tekonurmi 306001
Tuomari: Lahti Lek    
 
2014-08-01 1935 Syksy B-pojat 9 NJS/2 - HJK-j/City sin Klaukkalan uusi teko 326737
 
2014-08-01 1945 Vitonen 4 HyPS/02 - KOPSE/2 Kankurin tekonurmi 292080
Tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    Avustava tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-08-01 1945 Vitonen 2 LePa - FC Pallokalat Leppävaaran tekonurm 291902
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-08-01 1945 Nelonen 1 Tikka - I-HK/OMV Espoonlahden TN 2 291577
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-08-01 1945 Kutonen 5 Pelikaani - AC JazzPa Rajamäen tekonurmi 292488
Tuomari: k-uusimaa Kujek    
 
2014-08-01 1945 Kutonen 3 DT-65 - KeiKa Myyrmäen hiekka 292335
Tuomari: Espoo Eek    
 
2014-08-01 1945 Vitonen 3 Kilo IF/3 - FC Vantaa/Tumu Tapiolan hiekka 291990
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-08-01 2000 Nelonen 2 EPS/Rivals - KoiPS/Cold Star Espoonlahden TN 1 291709
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
2014-08-01 2000 Syksy D12-tytöt KP-75/Kiitäjät - FC Viikingit/Pu Kalevan UP JP-NAP1 324675
 
2014-08-01 2015 Vitonen 2 HooGee/2 - GrIFK/2 Matinkylän TN 2 291904
Tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    Avustava tuomari: Espoo Eek    
 
Tuomaritoiminta - Ottelu/Tuomarit